SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Nowy asystent Zuzy. To koniec Dagmara?

Przyjaciółki 6 sezon. Nowy asystent Zuzy. To koniec Dagmara?

12.11.2015, godz. 15:30
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Zuza (Anita Sokołowska), Darek (Rafał Zawierucha)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Zuza (Anita Sokołowska), Darek (Rafał Zawierucha) foto: Polsat/ ipla.tv

Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" znowu jest Panią Dyrektor. To jednak nie koniec zmian w jej życiu. W 72 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" w nowej pracy w New Banku czeka na nią nowy asystent. Ale Darek (Rafał Zawierucha) choć przystojny i miły już pierwszego dnia podpada szefowej. Zuza zaczyna tęsknić za Dagmarem (Marcin Korcz). I właśnie wtedy Dagmar zwraca się do Markiewicz z zaskakującą prośbą.

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 72 - czwartek, 12.11.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Kiedy Zuza z "Przyjaciółek" rezygnowała z oferty pracy w swoim poprzednim banku najbardziej szkoda było jej zostawiać Dagmara. Asystent Zuzy był dla niej kimś więcej niż tylko obowiązkowym i pracowitym podwładnym.

Między Zuzą a Dagmarem narodziła się przyjaźń. W pewnym momencie Dagmar zdał sobie nawet sprawę, że kocha dyrektor Markiewicz. To uczucie jednak minęło i teraz pozostała już tylko czysta sympatia.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zaginięcie Jerzego w ostatnim odcinku Przyjaciółek! Co się stanie z Jerzym?

W 72 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Zuza otwiera nowy rozdział w swojej karierze - rozpoczyna pierwszy dzień pracy w New Banku na stanowisku dyrektora departamentu ryzyka i zarządzania kapitałem. Poznaje też swojego nowego asystenta Darka. Mężczyzna od początku który irytuje ją swoją nieporadnością i niewiedzą. Zdecydowanie, w tej roli, wolałaby widzieć Dagmara.

Od samego początku Zuza wdraża swój system pracy, wprowadzając nowego asystenta w coraz większe osłupienie. Prosi go o kawę, którą najbardziej lubi i przygotowanie raportu giełdowego i walutoweo wraz z ocenę trendów. Darek ponosi porażkę na całej linii. A Zuza zaczyna wątpić czy ich współpraca się uda.

Patrz: Przyjaciółki 6 sezon. Inga odrzuci oświadczyny Roberta

Los zsyła jej jednak Dagmara, który odwiedza dyrektor Markiewicz w nowej pracy i błaga o to, by go zatrudniła w New Banku. - Pani mnie weźmie do siebie. Przecież potrzebuje pani asystenta, prawda? Ja już tam nie mogę wytrzymać. Nowy dyrektor jest w porządku, ale to już nie jest to samo. Nie ma tej satysfkacji. A jak nie ma satysfkacji to jest dupa nie praca - przekonuje ją Dagmar.

- Oczywiście. Tylko wiesz Dagmar ja już mam asystenta...
- No, ale może można go przesunąć. Nie zwalniać, przesunąć - sugeruje Dagmar, a Zuza obiecuje, że zrobi wszystko co w jej mocy, by go ściągnąć do New Banku.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: