SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Magda dowie się o romansie Wojtka i Zuzy - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Magda dowie się o romansie Wojtka i Zuzy - ZWIASTUN

11.11.2015, godz. 08:20
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Magda (Karina Seweryn)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Magda (Karina Seweryn) foto: Polsat

Niewierny Wojtek (Lesław Żurek) z serialu "Przyjaciółki" od tygodni okłamuje swoją żonę Magdę (Karina Seweryn), którą zdradza z Zuzą (Anita Sokołowska). Już w 72 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Magda dowie się o podwójnym życiu swojego męża. I to w chwili gdy Zuza zerwie z kochankiem. Zobacz zwiastun 72 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 72 - czwartek,12.11.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Zuza zaryzykowała dla Wojtka swój związek z Jerzym Ginterem (Mariusz Bonaszewski) i niedługo bardzo tego pożałuje. Markiewicz dowie się, że Wojtek ma żonę!

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek uciekną razem do Niemiec

W 72 odcinku ''Przyjaciółek'' Zuza przypadkiem wpadnie na Jerzego, ale on nie ma zamiaru nawet z nią rozmawiać. Po krępującym spotkaniu w muffinarni Zuza zrozumie, że wciąż kocha Gintera i postanowi rzucić Wojtka.

Zadzwoni do kochanka i zerwie z nim przez telefon. Rozmowę Zuzy i Wojtka przypadkiem usłyszy Magda - żona mężczyzny. Kobieta będzie w szoku kiedy dowie się, że ukochany od tygodni ją okłamuje, że jego wyjazdy służbowe do Warszawy nie były wcale związane z pracą.

Roman Wojtka będzie dla niej bardzo bolesnym przeżyciem, lecz Magda zdecyduje się uratować to małżeństwo stawiając czoła rywalce. I właśnie tak Zuza pozna prawdę o podwójnym życiu Wojtka. Nie będzie mogła uwierzyć, że Wojtek okazał się takim draniem. Dojdzie do wniosku, że jako kobieta powinna pomóc Magdzie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Michał zostawi Patrycję i Mikołaja?

Gdy bizneswoman dowie się o zdradzie i kłamstwach Wojtka postanowi zrobić jego żonie przysługę. W 73 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Markiewicz umówi się na spotkanie z kochankiem zastawiając na niego pułapkę. Magda i Zuza razem przeciwko Wojtkowi? Mężczyzna najwidoczniej zostanie sam...

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: