SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Julka w więzieniu za wypadek Soni. Paweł obwinia Ankę

Przyjaciółki 6 sezon. Julka w więzieniu za wypadek Soni. Paweł obwinia Ankę

05.11.2015, godz. 20:28
Przyjaciółki 6 sezon odc. 70. Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 70. Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat/ ipla.tv

Julka (Nicole Bogdanowicz) z serialu "Przyjaciółki" omal nie zabiła swojej przyjaciółki. W 71 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' córka Anki (Magdalena Stużyńska) przyznaje, że to ona prowadziła samochód kiedy doszło do wypadku. W dodatku nastolatka była pijana. Strzelecka boi się, że jej córka trafi do więzienia. Razem z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) zastanawiają się jak temu zapobiec. Były mąż Anki to właśnie ją obwinia o tę tragedię...

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 71 - czwartek, 5.11.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

W 70 odcinku ''Przyjaciółek'' Julka i jej koleżanka Sonia trafiają do szpitala. Córka Leszka po wypadku samochodowym walczy o życie.

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży. Odchodzi z Przyjaciółek?

Zaraz po niepokojącym telefonie od Leszka (Przemysław Sadowski), Anka i Paweł (Bartek Kasprzykowski) w środku nocy zjawiają się w szpitalu. Okazuje się, że Julce i Hajdiemu nic się nie stało. Natomiast Sonia jest w krytycznym stanie.

Córka Strzeleckich wyznaje, że ona i Sonia były pod wpływem alkoholu, ale Hajdi, który prowadził, był trzeźwy. Jak było naprawdę?

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Wypadek Julki i Soni! Czy córki Anki i Leszka przeżyją?

Dopiero w 71 odcinku ''Przyjaciółek'' Julka wyznaje matce, że to ona prowadziła. Anka jest przerażona, boi się, że córka trafi do więzienia za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Paweł (Bartek Kasprzykowski) początkowo wpada na pomysł, by zatuszować sprawę.

Ale po konsultacji z prawnikiem dochodzi do wniosku, że Julka musi się przyznać, bo i tak wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw. Hajdi powie jak przebiegał wypadek. - Jutro idziemy na policję. Widzisz jaki przykład dałaś córce - ty i to twoje picie - obwinia Ankę.

Czy nastolatka poniesie odpowiedzialność za spowodowanie wypadku? Czy córka Leszka wyjdzie z tego cało? Niedawno Anita Sokołowska umieściła w sieci zdjęcia ''Przyjaciółek'' w więzieniu. To właśnie córka Anki trafi za kratki...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: