SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Jerzy wyprowadza się od Zuzy. To koniec ich romansu? - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Jerzy wyprowadza się od Zuzy. To koniec ich romansu? - ZWIASTUN

05.11.2015, godz. 08:00
Przyjaciółki 6 sezon odc. 71. Zuza (Anita Sokołowska), Jerzy (Mariusz Bonaszewski)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 71. Zuza (Anita Sokołowska), Jerzy (Mariusz Bonaszewski) foto: Polsat

Jerzy (Mariusz Bonaszewski) z serialu "Przyjaciółki" zostawi Zuzę (Anita Sokołowska)! Inga (Małgorzata Socha) powiedziała ojcu o tym, że jego ukochana i Wojtek (Lesław Żurek) mieli zostać rodzicami, ale Zuza poroniła. Ale nie to najgorsze - Jerzy przyłapał ją na zdradzie. Dlatego w 71 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' pakuje walizki i wyprowadza się z mieszkania narzeczonej. To definitywny koniec miłości Zuzy i Jerzego?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 71 - czwartek, 5.11.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Związek Zuzy i Jerzego staje pod znakiem zapytania. Mężczyzna nie może znieść faktu, że narzeczona cały czas go okłamywała. Dopiero od Ingi Jerzy dowiedział się, że jego ukochana i Wojtek byli razem i spodziewali się dziecka, które nie przyszło na świat. Poza tym przyłapał Zuzę na zdradzie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Inga w ciąży z Robertem

W 71 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Zuza nie przyjmuje propozycji Łukasza (Mikołaj Krawczyk), bo dostaje pracę na stanowisku dyrektora w konkurencyjnym banku. Kiedy wraca do domu zastaje Jerzego z walizką. Partner wyprowadza się z jej mieszkania.

- Nie wyjeżdżam, zostaję w Warszawie... Jeśli mamy być jeszcze razem, to powinnaś chyba pobyć trochę sama - wyjaśnia Jerzy. - Gdzie będziesz mieszkał? - pyta Zuza.

- Kochana moja, ja naprawdę jestem już dużym chłopcem - odpowiada Ginter i wychodzi.

Nieco później Markiewicz przypadkiem wpada na Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz), która ostrzega ją, by trzymała się z dala od Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Twierdzi, że powinno jej wystarczyć dwóch facetów. Wie o tym od Ingi...

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży. Odchodzi z Przyjaciółek?

Wściekła Zuza wpada do muffiniarni, nazywa Gruszewską obłudną przyjaciółką. Obwinia ją za wyprowadzkę Jerzego. Jest przekonana, że to przez nią Jerzy odszedł. Inga zniszczy związek swojego ojca i najlepszej przyjacióki? Czy po tak mocnych słowach Zuzy ich przyjaźń uda się jeszcze uratować?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: