SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Inga będzie mamą? Ciąża Ingi to fałszywy alarm

Przyjaciółki 6 sezon. Inga będzie mamą? Ciąża Ingi to fałszywy alarm

17.10.2015, godz. 20:03
Przyjaciółki 6 sezon odc. 69. Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 69. Inga (Małgorzata Socha) foto: polsat/akpa

Czy Inga (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" jest w ciąży? Test ciążowe nie dają jednoznaczego wyniku, więc Inga podejrzewa, że spodziewa się dziecka. To jednak fałszywy alarm! W 70 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' okazuje się, że jej obawy nie były słuszne. Dziwne zachcianki, niepohamowany apetyt i spóźniający się okres oznaczały dla Ingi tylko jedno. Bała się, że po jednej nocy z Robertem (Krzysztof Wieszczek) urodzi jego dziecko! Ale nie tym razem...

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 70 - czwartek, 29.10.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Inga panikuje, bo bardzo możliwe, że jest w ciąży z Robertem. Gruszewska lubi nowego kochanka, ale nie chce znim zakładać rodziny po jednej, wspólnie spędzonej nocy.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Inga w ciąży z Robertem

Inga boi się, więc z pomocą przychodzą jej przyjaciółki. W 69 odcinku ''Przyjaciółek'' Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszewska) przynoszą jej zapas testów ciążowych.

Ukochana Roberta robi testy, ale żaden z nich nie wychodzi poprawnie i nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Czy Inga jest w ciąży? To jeszcze tylko przypuszczenia. Okres spóźnia jej się od kilku dni i ma nietypowe zachcianki...

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży. Odchodzi z Przyjaciółek?

Robert cieszy się na myśl o dziecku, a to jeszcze bardziej przeraża Ingę. Na szczęście w 70 odcinku ''Przyjaciółek'' jej wątpliwości się rozwieją. Na zajęciach z jogi Inga dostanie upragniony okres i przestanie się przejmować niechcianą ciążą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Polsat
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: