SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Inga w ciąży? Robert cieszy się, że będzie ojcem - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Inga w ciąży? Robert cieszy się, że będzie ojcem - ZWIASTUN

22.10.2015, godz. 20:14
Przyjaciółki 6 sezon odc. 69. Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 69. Inga (Małgorzata Socha) foto: polsat/akpa

Niespodziewana ciąża w serialu "Przyjaciółki" wywróci do góry nogami życie Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha). Jej romans z maklerem giełdowym Robertem (Krzysztof Wieszczek) okaże się brzemienny w skutkach? W 69 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Inga podejrzewa, że jest w ciąży. Wszystkie objawy wskazują bowiem, że zostanie mamą. Przerażona natychmiast mówi o tym kochankowi. Jak zareaguje Robert na wieść, że być może będzie ojcem?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 69 (odc. 7) - czwartek, 22.10.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Romans Ingi i Roberta w serialu "Przyjaciółki" rozpoczął się od namiętnej nocy na pierwszej randce. I choć seks był cudowny, to Inga waha się, czy makler giełdowy, który na stałe mieszka w Londynie to odpowiedni kandydat na partnera.

Kochankowie byli na zaledwie trzech randkach, ale każda kończyła się katastofą. Robert jest zainteresowany Ingą, lecz nie ma czasu na związek... W tej sytuacji dziecko nie jest dla żadnego z nich prezentem od losu. Niestety nie oni o tym decydują. Jedna upojna noc bez zabezpieczenia zrobiła swoje!

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza odwiedza koleżanki w areszcie. Kto trafi do więzienia?

W 69 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Inga zaczyna źle się czuć. Ma zawroty głowy, mdłości i spóźnia jej się okres. Wszystkie te objawy budzą jej niepokój, bo ewidentnie wskazują, że Inga jest w ciąży. Przerażona na samą myśl, że urodzi dziecko Roberta nie zamierza sama przez to przechodzić.

Od razu dzieli się tą nowiną ze swoim kochankiem. Mówi Robertowi, że prawdopodobnie będzie ojcem. I przeżywa szok, bo makler giełdowy cieszy się z tej wiadomości. Dziecko nie jest dla niego końcem świata. Wprost przeciwnie - od dawna marzył o rodzinie, ale praca w Londynie i intensywny tryb życia w Londynie tak bardzo go pochłonęły, że nie miał czasu o tym pomyśleć.

Patrz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz dementuje plotki o ślubie

Wydaje się, że Inga i Robert mają szane stworzyć poważny związek, ale... No właśnie. Andrzej (Adam Adamonis), były mąż Ingi, zaczyna być zazdrosny o jej relacje z Robertem. Czy ciąża Ingi potwierdzi się na teście ciążowym lub podczas badań u lekarza?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mai

Źródło: Polsat
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: