SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Dorota na randce z Andrzejem!

Przyjaciółki 6 sezon. Dorota na randce z Andrzejem!

13.10.2015, godz. 14:30
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 69.. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Andrzej (Adam Adamonis), Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 69. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Andrzej (Adam Adamonis), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) foto: Polsat/ ipla.tv

Co jeszcze wykombinuje Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) z serialu "Przyjaciółki", by pokazać całemu światu, że Łukasz (Mikołaj Krawczyk) jest tylko jej? Po tym jak poznała Ewelinę (Agnieszka Judycka) wpada na dość oryginalny pomysł. Była żona Łukasza  wzbudziła w niej zazdrość, ale narzeczony nie widzi w tym problemu. W 69 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Dorota umawia się na randkę z Andrzejem (Adam Adamonis), żeby wzbudzić zazdrość w ukochanym. Uda się?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 69 - czwartek, 22.10.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

W 67 odcinku ''Przyjaciółek'' do Łukasza wpadła była żona z małym Maciusiem. Ewelina wyznała, że ma depresję i myśli samobójcze. Łukasz bardzo przejmuje się jej stanem,a Dorota nie jest zadowolona z towarzystwa Eweliny... Planuje więc zemstę.

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży. Odchodzi z Przyjaciółek?

W 69 odcinku ''Przyjaciółek'' narzeczona Łukasza postanawia wzbudzić w nim zazdrość i umawia się z Andrzejem. Były mąż Ingi (Małgorzata Socha) nie podejrzewa, że Dorota tylko się nim bawi, do czasu, gdy w restauracji zjawia się Łukasz.

- Jak tam praca? - pyta Dorota byłego kochanka i wygląda przez okno w poszukiwaniu Łukasza.
- Już pytałaś się trzy razy. Mówiłem, że dobrze - odpowiada Andrzej.
- O Łukasz! Chodź kochanie. Poznasz kogoś. Przedstawię was sobie. Andrzej mój były narzeczony, Łukasz obecny narzeczony - tłumaczy Dorota, której chytry plan się powiódł.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Inga w ciąży z Robertem

Łukasz wie, że Dorota chce tylko wzbudzić w nim zazdrość i śmieje się z niej. Andrzej natomiast jest poirytowany, gdy orientuje się, że jest tylko zabawką w rękach Doroty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: