SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza na randce z Wojtkiem. Jerzy wraca do Zuzy

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza na randce z Wojtkiem. Jerzy wraca do Zuzy

24.09.2015, godz. 21:36
Przyjaciółki odcinek 67, Zuza (Anita Sokołowska), Wojtek (Lesław Żurek)
Przyjaciółki odcinek 67, Zuza (Anita Sokołowska), Wojtek (Lesław Żurek) foto: Polsat/ ipla.tv

Z kim będzie Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki". Czy Jerzy (Mariusz Bonaszewski) ją odzyska? A może to Wojtek (Lesław Żurek) zdobędzie jej serce? W 67 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' narzeczony Zuzy wróci do Polski żeby być bliżej ukochanej, ale ona nie ucieszy się z jego przyjazdu. Oboje poczują, że między nimi coś się zmieniło. Najwidoczniej Zuza już go nie kocha... Tym bardziej, że na horyzoncie znów pojawił się Wojtek, jej pierwsza, wielka miłość.

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 67 (odc. 5) - czwartek, 1.10.2015, o godz. 21.00 w Polsacie

Zuza i Wojtek z "Przyjaciółek" byli świetną parą, ale po stracie dziecka emocje wzięły górę. Zakochani rozstali się, a Markiewicz szybko znalazła nową miłość.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Inga wróci do Szymona?

Zuza zakochała się w biznesmenie i zapomniała o Wojtku. Nowa znajomość dobrze jej zrobiła. Dyrektorka banku straciła głowę dla Gintera i zgodziła się nawet na przeprowadzkę do Kanady. Niestety w 6 sezonie ''Przyjaciółek'' okazało się, że życie z Jerzym wcale nie jest takie idealne.

Mężczyzna dużo pracuje i nie ma dla niej czasu. W dodatku Zuza marzy o dziecku, a Ginter, który ma już dwie dorosłe córki, nie myśli o powiększeniu rodziny. Zuza spakowała więc walizki i wróciła do Polski.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek na randce. Nie mogą zapomnieć o stracie dziecka

Po powrocie do kraju odwiedzała matkę i przyjaciółki, a pewnego dnia przypadkiem wpadła na Wojtka. Dawne uczucia i wspomnienia odżyły! W 67 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Zuza i Wojtek umawiają się na kolejne spotkanie, które do złudzenia przypomina randkę.

Jednak po powrocie do domu Zuza zastaje Jerzego... Okazuje się, że biznesmen chce ratować ich związek, ale na to już chyba za późno. Choć Markiewicz nie powie tego głośno, to od razu poczuje, że już nie kocha narzeczonego...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mai

Źródło: Polsat
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: