SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Wojna Patrycji z teściową o Mikołaja - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Wojna Patrycji z teściową o Mikołaja - ZWIASTUN

01.10.2015, godz. 20:24
Przyjaciółki 6 sezon odc. 67 (odc. 5). Patrycja (Joanna Liszowska), Elżbieta (Elżbieta Jarosik)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 67 (odc. 5). Patrycja (Joanna Liszowska), Elżbieta (Elżbieta Jarosik) foto: Polsat/ ipla.tv

Uciążliwa teściowa w serialu "Przyjaciółki" zamienia w koszmar rodzinną sielankę Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz), którzy cieszą się z narodzin syna Mikołaja (Alan Żaboklicki). W 67 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" pobyt Elżbiety (Elżbieta Jarosik) w mieszkaniu młodych rodziców powoli staje się nie do zniesienia. Matka Michała ciągle poucza synową, a jej złośliwe przytyczki doprowadzają Patrycję do łez. Na domiar złego teściowa zabiera jej synka...

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 67 (odc. 5) - czwartek, 1.10.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Przeprowadzka Elżbiety do mieszkania Patrycji i Michała to był pomysł matki Michała, która postanowiła, że pomoże młodym, niedoświadczonych rodzicom w wychowaniu dziecka.

Pierwsze dni pod wspólnym dachem są dla Michała zbawieniem. Mamusia serwuje mu domowe obiadki i bardzo chętnie zajmuje się Mikołajem kiedy niemowlak płacze. Ale uciążliwy charakter Elżbiety bardzo szybko daje o sobie znać. W 67 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja jest u kresu wytrzymałości psychicznej.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Paweł w szpitalu. Były mąż Anki ciężko chory czy udaje?

Obecność Elżbiety staje się dla niej coraz bardziej uciążliwa. Młoda matka umawia się z przyjaciółkami na spacer z małym Mikołajem. Ale Elżbieta nie zgadza się, by Patrycja wyszła z synkiem, bo jest na to zbyt wcześnie.
- Najpierw go trzeba wietrzyć na balkonie. Czapeczkę założyć - upomina Patrycję.

- A co za różnica, czy na spacerze czy na balkonie? - młoda mama, ze względu na Michała, stara się zachować spokój, ale nie jest to łatwe.- Zawieje go! - dorzuca Elżbieta.
- Ale przecież będzie w wózku - tłumaczy jej Patrycja.

Patrz: Przyjaciółki 6 sezon. Jerzy wróci do Zuzy, ale ona już go nie kocha


W końcu jednak teściowa stawia na swoim i wychodzi z Mikołajem na spacer. To doprowadza Patrycję do szału. Koleżanki postanawiają wyciągnąć ją na zakupy dla poprawy humoru. Ale młoda mama wie, że po powrocie do domu znów przyjdzie jej się zmierzyć z matką Michała.

Co gorsze, Michał zdaje się tego nie dostrzegać. Ciągłe przytyki Elżbiety powodują, ze zmęczona Patrycja wybucha płaczem. Michał traci cierpliwość do matki dopiero kiedy Elżbieta wpada wieczorem do ich sypialni. Teściowa  tłumaczy Patrycji i Michałowi, że chciała tylko sprawdzić czy u dziecka wszystko dobrze...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: