SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza mamą syna Patrycji i Michała

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza mamą syna Patrycji i Michała

03.09.2015, godz. 12:00
Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Przyjaciółki Facebook/Polsat

Bohaterki serialu "Przyjaciółki" są razem w dobrych i złych chwilach i zawsze mogą na siebie liczyć. Po porodzie Patrycji (Joanna Liszowska), która nie umrze, ale jeszcze przez jakiś czas będzie walczyć z chorobą, to Zuza (Anita Sokołowska) okaże się niezastąpioną opiekunką! Patrycja (Joanna Liszowska) urodzi zdrowego syna, ale po wyjściu ze szpitala będzie szalenie zmęczona. W 66 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza zajmą się Mikołajem i to właśnie dyrektor Markiewicz okaże się specjalistką od uspokajania dzieci. Czy w 6 sezonie ''Przyjaciółek'' Zuza zostanie mamą i odezwie się w niej instynkt macierzyński?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 66 - czwartek, 24.09.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza  z "Przyjaciółek" odkryje w sobie nowy talent  - doskonale sprawdzi się w roli mamy. Przyjaciółka Patrycji pomoże świeżo upieczonej mamie w opiece nad dzieckiem.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza wychowa syna Patrycji i Michała

W 63 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Zuza zrozumiała, że zmiany, które zaszły w jej życiu nie są spełnieniem jej marzeń. Ukochana Jerzego Gintera (Mariusz Bonaszewski) szybko znudziła się życiem w Kanadzie, dlatego kiedy tylko usłyszyła, że jej przyjaciółka lada dzień urodzi postanowiła wrócić do Polski.

Patrycja urodzi zdrowego synka i sama też dojdzie do siebie. Po porodzie młoda mama wygra walkę ze śmiertelną chorobą. Ale zanim to nastąpi chwile szczęścią będą się mieszać ze strachem przed śmiercią.

Już w 66 odcinku ''Przyjaciółek'' Patrycja i Michał zabierają Mikołaja do domu. Przyjaciółki odciążają przemęczoną matkę i same zajmują się maluchem. Zuza wpada na pomysł, jak utulić płaczące niemowlę. Spodziewaliście się, że to właśnie dyrektor Markiewicz okaże się specjalistką w tym fachu?

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek znów razem! Lesław Żurek wrócił do Przyjaciółek

W 6 sezonie ''Przyjaciółek'' Zuza nieprędko wróci do Jerzego. Pewnego dnia przypadkiem spotka Wojtka (Lesław Żurek) i dawne uczucia powrócą. Przypominamy, że Zuza i Wojtek spodziewali się dziecka, ale Markiewicz niespodziewanie poroniła. Być może teraz im się uda? Zuza udowodni, że byłaby świetną matką!

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: