SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek wciąż przeżywają stratę dziecka

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek wciąż przeżywają stratę dziecka

24.09.2015, godz. 20:40
Przyjaciółki 6 sezon odc. 66 Zuza (Anita Sokołowska), Wojtek (Lesław Żurek)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 66 Zuza (Anita Sokołowska), Wojtek (Lesław Żurek) foto: Polsat/ ipla.tv

Zuza (Anita Sokołowska) i Wojtek (Lesław Żurek) znów będą razem razem! Dawni kochankowie z serialu ''Przyjaciółki'' umówią się na randkę w 66 odcinku nowego 6 sezonu. Spotkanie będzie miłe, a dawne uczucia powrócą. Podczas kolacji nieznajoma kobieta zostawi pod ich opieką dziecko. Wtedy zrobi się niezręcznie, bo oboje pomyślą, że im nie udało się założyć rodziny. Czy w 6 sezonie ''Przyjaciółek'' Zuza i Wojtek ponownie zdecydują się na związek i będą starać się o dziecko?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 66 (odc. 4) - czwartek, 24.09.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza i Wojtek znów razem w ''Przyjaciółkach''? Wiele na to wskazuje. Dawni kochankowie wpadli na siebie w sklepie i w 66 odcinku ''Przyjaciółek'' umówią się na randkę!

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja i Michał nareszcie szczęśliwi z synem Mikołajem - ZWIASTUN

Zuza i Wojtek byli świetną parą i nawet spodziewali się dziecka. Niestety Markiewicz poroniła, a ich uczucie wygasło. Wtedy Zuza nie chciała być matką. Teraz wszystko się zmieniło. W 6 sezonie ''Przyjaciółek'' Markiewicz zamarzyła o rodzinie. Problem jedynie w tym, że jej partner Jerzy Ginter (Mariusz Bonaszewski) nie chciał mieć więcej dzieci,

Jerzy rozczarował ukochaną, która spakowała walizki i na stałe wróciła do Polski. Spotkanie z Wojtkiem uświadomiło jej, że nadal coś do niego czuje. Ich pierwsza randka po rozstaniu będzie zaskakująca.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Spotkanie Zuzy i Wojtka

W 66 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Wojtek zabierze Zuzę do restauracji. Dawni kochankowie będą mieli okazję porozmawiać i smacznie zjeść. Nagle podejdzie do nich kobieta z dzieckiem i zostawi je na chwilę pod ich opieką. W głowach byłych partnerów narodzi się ta sama myśl ''To mogło być nasze dziecko''.

Czy Zuza i Wojtek odbudują swój związek i ponowią próbę powiększenia rodziny? Fani ''Przyjaciółek'' z pewnością by się ucieszyli!

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowego 6 sezonu "Przyjaciółek" >>>

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: