SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja pierwszy raz tuli synka Mikołaja - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja pierwszy raz tuli synka Mikołaja - ZWIASTUN

17.09.2015, godz. 19:48
Przyjaciółki 6 sezon odc. 65 (odc. 3). Patrycja (Joanna Liszowska), Mikołaj (Alan Żaboklicki), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 65 (odc. 3). Patrycja (Joanna Liszowska), Mikołaj (Alan Żaboklicki), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat/ ipla.tv

Wzruszające sceny w serialu "Przyjaciółki". Śmiertelnie chora Patrycja ryzykowała życie, by urodzić syna Mikołaja (Alan Żabolicki). Tak bardzo pragnęła zostać matką, że wbrew zaleceniem lekarzy postanowiła nie usuwać ciąży. W 65 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" spełnia się wielkie marzenie Patrycji. Po raz pierwszy może przytulić swojego ukochanego synka. Bliskość Mikołaja sprawia, że wstępują w nią nowe siły do walki z chorobą. Teraz ma bowiem dla kogo żyć - ukochany mąż Michał (Marcin Rogacewicz) i Mikołaj przecież jej potrzebują.

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 65 (odc. 3) - czwartek, 17.09.2015, o godz. 21.00 w Polsacie

Chora na nadciśnienie płucne Patrycja z "Przyjaciółek" przeżyła dramatyczny poród, podczas którego dostała zapaści i była bliska śmierci. Bała się, że umrze i zostawi Michała samego z ich synem, ale jednocześnie wierzyła, że wszystko dobrze się skończy, że stanie się cud i wyzdrowieje.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja wyzdrowiej i pokona śmiertelną chorobę. Nowe zdjęcia z planu Przyjaciółek

W 65 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" wszystko zmierza ku temu, by Patrycja mogła już opuścić szpital. Leczenie przynosi zadowolające efekty, ale młodej mamie do pełni szczęścia brakuje tylko synka. Mikołaj urodził się przed terminem, więc został umieszczony w inkubatorze. Jest jednak zdrowym, który szybko nabiera sił.

Kilka dni po odzyskaniu przytomności stan Patrycji poprawia się na tyle, że pielęgniarka może ją zawieźć na wózku na oddział noworodków do Mikołaja. Widok synka sprawia Patrycji ogromną radość, Odlicza minuty do chwili gdy będzie mogła wziąć go przytulić. Ten dzień w końcu nachodzi.

Kiedy pielęgniarka podaje Patrycji jej wymarzone, tak długo wyczekiwane dziecko, z oczu młodej mamy płyną łzy wzruszenia. Świadkiem tej poruszającej sceny jest oczywiście Michał i jego rodzice - Elżbieta i Zbyszek (Grzegorz Wons).

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek znów razem! Lesław Żurek wrócił do Przyjaciółek

Niespodziewanie w szpitalu pojawiają się też pozostałe przyjaciółki. Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska), które same są matkami doskonale wiedzą co przeżywa Patrycja. Zuza (Anita Sokołowska), który straciła swoje dziecko, ale podjęła decyzję, że zajdzie jeszcze w ciążę, uwiecznia tę wzruszającą chwilę kamerą.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: