SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Inga z Robertem w łóżku. Nowy kochanek Ingi liczy na szybki seks - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 6 sezon. Inga z Robertem w łóżku. Nowy kochanek Ingi liczy na szybki seks - ZDJĘCIA

17.09.2015, godz. 07:50
Przyjaciółki 6 sezon odc. 65. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 65. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto: Przyjaciółki Facebook/Polsat

Gorący romans w serialu "Przyjaciółki"! Inga (Małgorzata Socha) straci głowę dla Roberta (Krzysztof Wieszczek)? Na początku nowego sezonu ''Przyjaciółek" Inga spędziła upojną noc z nowo poznanym kochankiem, ale nie spodziewała się, że on jeszcze znajdzie dla niej czas. W 65 odcinku ''Przyjaciółek'' kochankowie znów spotkają się na imprezie w klubie, ale szybko zmieniają plany i resztę wieczoru spędzają u niego. Robert zaciąga Ingę do łóżka, bo chodzi mu tylko o sens. Czy romans Ingi i Roberta przetrwa, skoro makler giełdowy na stałe mieszka w Londynie?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 65 (odc. 3) - czwartek, 17.09.2015, o godz. 21 w Polsacie

Inga nie rozpacza po zdradzie Szymona (Filip Bobek) i szybko znajduje nowego adoratora. Robert będzie dobrym partnerem dla romantyczki Ingi, która szuka miłości i bliskości?

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Przemysław Sadowski nowym facetem Anki - ZDJĘCIA

Spotkali się w klubie i już pierwszą noc spędzili razem. Inga chyba nie spodziewała się, że tak szybko po rozstaniu kogoś sobie znajdzie. Wygląda na to, że przystojny makler giełdowy ma na nią oko, choć jest niesamowicie zapracowanym człowiekiem i spotkania przerywają im telefony... To zdecydowanie odstrasza Ingę...

W 65 odcinku ''Przyjaciółek'' Inga i Robert spędzają razem kolejny wieczór na mieście. Tym razem mają trochę więcej czasu dla siebie. Po szalonej zabawie w klubie lądują u niego w domu. Gruszewska początkowo jest cała w skowronkach, bo seks z Robertem daje jej mnóstwo przyjemności. Wpada w sidła nowego kochanka, ale nie na długo.

Zdaje sobie bowiem sprawę, że nie jest typem kobiety "do łóżka", że zależy jej na czymś poważniejszym niż tylko związku opartym na kontaktach fizycznych. Jak zareaguje Robert na te słowa? Czy przystojny makler giełdowy jest gotowy na kolejny krok w tej znajomości?

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza zeswata Kate z Dagmarem!

Ta sielanka potrwa do czasu. Wkrótce Inga zostawi Hanię samą w domu, żeby spotkać się z kochankiem. Robert w ostatniej chwili odwołuje jednak spotkanie. Upokorzona Inga wraca do domu, gdzie zastaje Andrzeja i płaczącą Hanię, która spadła z szafki i potłukła sobie rękę. Gruszewski zapowiada byłej żonie, że sprawę opieki nad córką będą musieli rozwiązać w sądzie...

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowego 6 sezonu "Przyjaciółek" >>>

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: