SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza zrywa z Jerzym, bo kochanek nie chce dziecka!

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza zrywa z Jerzym, bo kochanek nie chce dziecka!

10.09.2015, godz. 07:35
Przyjaciółki 6 sezon odc. 64. Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 64. Zuza (Anita Sokołowska) foto: Przyjaciółki Facebook/ Polsat/ PrintScreen IPLA TV

Dziecko powodem rozstania w serialu "Przyjaciółki"? Nowy 6 sezon "Przyjaciółek" będzie rewolucją w życiu Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), która pod wpływem miłości do Jerzego Gintera (Mariusz Bonaszewski) zdecydowała się na przeprowadzkę do Kanady. Już w 64 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Zuza i Jerzy rozstaną się. Dlaczego? Bo ona zapragnie zajść w ciążę i urodzić dziecko, a on nie będzie chciał trzeci raz zostać ojcem. Po powrocie Zuzy do Polski na horyzoncie znów pojawi się Wojtek (Lesław Żurek).

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 64 (odc. 2) - czwartek, 10.09.2015, o godz. 21.00 w Polsacie

Przed romansem w Jerzym i związkiem z Wojtkiem Zuza z serialu "Przyjaciółki" nawet nie myślała o tym, by założyć rodzinę i zostać matką. Kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży z Wojtkiem chciała ją usunąć.

Ostatecznie postanowiła urodzić i bardzo się cieszyła, że będzie miała córkę. Wybrała dla niej imię "Emilka". Strata dziecka była dla Zuzy tak ogromnym ciosem, że uciekła od Wojtka. I nie próbowała go zatrzymać, gdy ukochany odszedł. Miłość do Jerzego sprawiła, że Zuza zapragnęła odmienić swoje życie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja przeżyje poród i urodzi zdrowego syna

W nowym 6 sezonie "Przyjaciółek" jesienią 2015 Zuza i Jerzy zaczną nowy rozdział swojej historii miłości w Kanadzie. Jednak bardzo szybko między zakochanymi pojawią się nieporozumienia. Zuza będzie coraz częściej przyjeżdżać do Polski, by być blisko chorej Patrycji (Joanna Liszowska).

Zagrożona ciąża przyjaciółki przywoła w pamięci Zuzy bolesne wspomnienia. W jej sercu zrodzi się pragnienie, by zostać matką. W 64 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Zuza coraz poważniej będzie myśleć o dziecku. Powie ukochanemu, że nie chce mieszkać w Kanadzie i pragnie założyć z nim rodzinę.  - Jerzy, ja tam nie wracam...

- Przestałaś mnie kochać?
- Kocham cię, tylko nie mogę tam wrócić. Jestem tam niepełna, nie żyje naprawdę.
- Ja wiem, za dużo pracuję, ty za często jesteś sama, ale przecież mogłabyś tam coś robić. Mogłabyś zrobić doktorat?
- Ale wiesz, że to są jakieś półśrodki, zapchajdziury dla zabicia czasu. Ja potrzebuję sensu
- A co miałoby być tym sensem? Dziecko?

Zuza przytakuje i mówi ukochanemu, że musi żyć na sto procent. Ale Jerzy nie chce zostać ojcem. Ma dwie córki i nie sprawdził się w tej roli. - Nie będę już próbował... To wiem na pewno.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek znów razem! Lesław Żurek wrócił do Przyjaciółek

Odpowiedź Jerzego, który ma już dwie dorosłe córki - Ingę (Małgorzata Socha) i Kate (Ilona Lewandowska) kompletnie ją zaskoczy. Ukochany wyzna Zuzie, że nie chce ponownie zostać ojcem. I właśnie wtedy Markiewicz postanawi wrócić do Polski gdzie ponownie spotka Wojtka...

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: