SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Włamanie do domu Anki. Paweł naraża Ankę i dzieci

Przyjaciółki 6 sezon. Włamanie do domu Anki. Paweł naraża Ankę i dzieci

03.09.2015, godz. 15:00
Przyjaciółki 5 sezon odc. 62. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 5 sezon odc. 62. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Paweł (Bartek Kasprzykowski) z serialu "Przyjaciółki" sprowadza niebezpieczeństwo na Ankę (Magdalena Stużyńska) i dzieci! W 64 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' były mąż Anki chowa w jej domu paczkę z dużą sumą pieniędzy. Jeszcze tego samego dnia pod nieobecność Anki dochodzi do włamania. Strzelecka wściekła na byłego męża. Gdyby ktoś był wtedy w domu, mogłoby dojść do wielkiej tragedii. Jedno jest pewne - w serialu ''Przyjaciółki'' Anka nie wróci do Pawła, który kombinuje na boku jakieś lewe interesy.

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 64 (odc. 2) - czwartek, 10.09.2015, o godz. 21 w Polsacie

Anka i Paweł są po rozwodzie, ale prawnik cały czas usiłuje odkupić swoje winy i odzyskać ukochaną. Wygląda na to, że nic z tego nie będzie. Paweł tylko sobie nagrabi...

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Gwiazdy na planie serialu - ZDJĘCIA zza kulis Przyjaciółek

W 64 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' do mieszkania Anki przychodzi Paweł, który ukradkiem chowa paczkę wypchaną pieniędzmi. Gdy Strzelecka wraca do domu po pracy, zastaje zdemolowany dom. Ktoś włamał się do środka i zabrał gotówkę. Anka nie wie, że ma to związek z wizytą jej byłego męża, który ostatnio wspominał jej, że chciałby, by założyła lokatę w banku na kilkadziesiąt tysięcy.

W 65 odcinku ''Przyjaciółek'' Paweł dowiaduje się o włamaniu. Ukryte przez niego pieniądze zginęły. Strzelecka wpada we wściekłość, że mężczyzna naraził na niebezpieczeństwo całą rodzinę.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Przemysław Sadowski nowym facetem Anki - ZDJĘCIA

Paweł prosił Ankę o jeszcze jedną szansę, ale Strzelecka nie zamierza ponownie pakować się w związek z nieodpowiedzialnym i niewiernym mężczyzną. Wiele wskazuje na to, że miejsce w jej sercu zajmie wdowiec Leszek (Przemysław Sadowski),. samotny ojciec dwóch córek - Soni (Wiktoria Gąsiewska) i Poli (Zuzanna Głowacka).

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowego 6 sezonu "Przyjaciółek" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: