SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja rodzi syna Mikołaja - zdjęcia

Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja rodzi syna Mikołaja - zdjęcia

10.09.2015, godz. 20:20
Przyjaciółki 6 sezon odc. 64. Mikołaj (Alan Żaboklicki), syn Patrycji i Michała
Przyjaciółki 6 sezon odc. 64. Mikołaj (Alan Żaboklicki), syn Patrycji i Michała foto: ipla.tv

Poród Patrycji (Joanna Liszowska) z serialu "Przyjaciółki" przebiega bardzo dramatyczne. Ale od początku ciąży chora na nadciśnienie płucne Patrycja wiedziała, że może umrzeć.W 64 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółki" podczas zabiegu cesarskiego cięcia Patrycja rodzi syna Mikołaja (Alan Żaboklicki). Niestety dochodzi do komplikacji.

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 64 (odc. 2) - czwartek, 10.09.2015, o godz. 21.00 w Polsacie

Narodziny Mikołaja, syna Patrycji i Michała (Marcin Rogacewicz) zagrażają życiu młodej mamy. Podczas porodu stan Patrycji się pogarsza. Spada jej ciśnienie i dostaje zapaści. Patrycja długo nie odzyskuje przytomności.  Po podaniu leków lekarze informują Michałą, że chora na nadciśnienie płucne pacjentka rozpoczęła decydującą walkę o życie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza będzie mamą? Zerwie z Jerzym, bo kochanek nie chce dziecka

W 64 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska) wspierają Michała w tych trudnych chwilach. Zuza wpada na pomysł, by zorganizować w szpitalu pępkowe, bo Patrycja na pewno chciałaby, żeby cieszyli się z narodzin Mikołaja.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Inga przez Roberta straci Hanię

Na szczęście syn Patrycji i Michała jest zdrowy, ale przez jakiś czas musi leżeć na OIOM-ie dla noworodków. Mikołaj, tuż po narodzinach zostaje umieszczony w inkubatorze. Kiedy Patrycja odzyskuje przytomność chce zobaczyć swoje dziecko. Wie jednak, że nie jest to możliwe, bo Mikołaj jest wcześniakiem, a ona nie może ruszać się z łóżka.

Przyjaciółka obiecuje, że coś wymyśli. Postanawia sfilmować chłopca telefonem i pokazać nagranie Patrycji. Dzięki temu Patrycja  nabiera sił do dalszej walki o życie.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: