SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Najważniejsze momenty z Przyjaciółek

Przyjaciółki 6 sezon. Najważniejsze momenty z Przyjaciółek

27.11.2015, godz. 13:00
Przyjaciółki 6 sezon - najważniejsze momenty
Przyjaciółki 6 sezon - najważniejsze momenty foto: Polsat/ ipla.tv

Koniec serialu "Przyjaciółki" to dobra okazja, by przypomnieć sobie najważniejsze momenty z życia głównych bohaterek. W 6 sezonie "Przyjaciółek" nie brakowało dramatycznych, ale i wzruszających chwil. Były też niespodziewane zwroty akcji. Poród Patrycji (Joanna Liszowska), powrót Wojtka (Lesław Żurek) i pojawienie się jego żony Magdy (Karina Seweryn), zdrada Zuzy (Anita Sokołowska), wypadek Julki (Nicole Bogdanowicz) i jej osiadka w więzieniu... Oto przełomowe sceny z 6 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 6 sezon ostatni odcinek 74 (odc. 12) - czwartek, 26.11.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Właśnie zakończony 6 sezon "Przyjaciółek" oglądało średnio co tydzień ponad 2 mln widzów. Świadczy to niezmiennie o tym, że "Przyjaciółki" są nadal uwielbianym serialem Polek - aż 3/4 widzów to kobiety! W grudniu ruszą zdjęcia do 7 sezonu "Przyjaciółek", ale zanim wiosną 2016 pojawią się nowe odcinki warto przypomnieć sobie najważniejsze chwile z minionej serii.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Jerzy umrze w 75 odcinku Przyjaciółek? Co się stanie z Jerzym?

Każdy odcinek 6 sezonu "Przyjaciółek" był bowiem rozrywkową pigułką pełną emocji, a sceny z finałowego 74 odcinka trzymały w napięciu do ostatniej sekundy! Pozostawiły jednak widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Jak potoczą się dalsze losy „Przyjaciółek”, fani serialu przekonają się od marca 2016!

Patrz: Przyjaciółki 6 sezon. Ostatni odcinek Przyjaciółek wstrząsnął widzami. Kometarze internautów

1) Poród Patrycji
Śmiertelnie chora na nadciśnienie płucne Patrycja urodziła syna Mikołaja w 63 odcinku "Przyjaciółek". Po porodzie przez kilka dni jej stan był krytyczny, ale na szczęście lekarzom udało się ją uratować. Patrycji udało sie pokonać chorobę.

2) Wypadek Julki i Soni. Pobyt córki Anki w więzieniu
To było tragiczne przeżycie dla Anki, Pawła (Bartek Kasprzykowski) i ich córki Julki (Nicole Bogdanowicz), która w 69 odcinku "Przyjaciółek" prowadząc samochód po pijanemu doprowadziła do wypadku. Sonia (Wiktoria Gąsiewska) została bardzo ciężko ranna i cudem przeżyła. Julka na kilka dni trafiła dow więzienia.

3) Romans Ingi i Roberta i niechciana ciąża
Inga nawiązała romans z maklerem giełdowym Robertem (Krzysztof Wieszczek) w 63 odcinku "Przyjaciółki". Już na pierwszej randce wylądowali razem w łóżku. Po dwóch upojnych nocach Inga zorientowała się, że może być w ciąży. Na szczęście był to fałszywy alarm.

4) Powrót Wojtka i zdrada Zuzy
Wojtek, pierwsza wielka miłość Zuzy, ponownie wkroczył do jej życia w 65 odcinku "Przyjaciółek". Zuza, której związek z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) przechodził kryzys zdradziła z Wojtkiem swojego narzeczonego

5) Żona Wojtka
To był szok dla wszystkich fanów Wojtka. W 68 odcinku "Przyjaciółek" okazało się, że Wojtek ma żonę Magdę (Karina Seweryn), z którą mieszka w Łodzi. Kobieta nie miała pojęcia o zdradzie ukochanego. Poznała prawdę kiedy przyłapała Wojtka z Zuzą.

6) Kryzys u Patrycji i Michała
Po urodzeniu syna w związku Patrycji i Michała (Marcin Rogacewicz) zaczęło źle się dziać. Michał poczuł się zaniedbywany przez żonę. Ogień w ich małżeństwie na nowo rozpalił wspólny wyjazd na weekend i seks w hotelu w 71 odcinku "Przyjaciółek".

7) Dorota w ciąży
Zadziwiającą przemianę przeszła Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), która po oświadczynach Łukasza (Mikołaj Krawczyk) postanowiła wczuć się w rolę "pani prezesowej". Zmuszona do opieki naa Maciusiem (Krzysztof Podemski) pokochała syna Łukasza jak własne dziecko. W 74 odcinku "Przyjaciółek" okazało się, że Dorota jest w ciąży.

8) Anka i Paweł znów razem
Po przeprowadzce Pawła do domu Anki wydawało się, że byli małżonkowie już zawsze będą toczyć ze sobą wojnę. Ale wypadek Julki wszystko zmienił. Anka i Paweł znów się do siebie zbliżyli i w 74 odcinku "Przyjaciółek" spędzili razem noc. Czy Anka może ponownie zaufać Pawłowi.

9) Przyjaźń Anki i Leszka
W 6 sezonie "Przyjaciółek" pojawił się nowy bohater. Samotny wdowiec Leszek (Przemysław Sadowski) próbował zdobyć Ankę, ale ona go nie chciała.

10) Wypadek Jerzego
W finałowym odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Jerzy miał wypadek! Nie przyszedł na spotkanie z ukochaną, a kiedy Zuza wyszła na ulicę, bo miała dziwne przeczucie, że stało się coś złego zauważyła jak karetka zabiera jakiegoś mężczyzne. Nie wiadomo czy był to Jerzy. Czy Zuza na zawsze straciła narzeczonego? To się okaże w 7 sezonie "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: