SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Inga po rozstaniu z Szymonem nie będzie szukać nowej miłości

Przyjaciółki 6 sezon. Inga po rozstaniu z Szymonem nie będzie szukać nowej miłości

10.08.2015, godz. 16:35
Przyjaciółki 6 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Szymon (Filip Bobek)
Przyjaciółki 6 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Szymon (Filip Bobek) foto: Przyjaciółki Facebook/przyjaciolki.polsat.pl/IPLA TV

Inga (Małgorzata Socha) zacznie nowe życie w 6 sezonie ''Przyjaciółek''. Po rozstaniu z Szymonem (Filip Bobek) Gruszewska postanowi skupić się na przyjaźni i dobrej zabawie. Na drodze stanie jej jednak przystojny Robert (Krzysztof Wieszczek), z którym już na pierwszej randce wyląduje w łóżku! Jak potoczą się dalsze losy Ingi? Jedno jest pewne - niedoszła panna młoda przekonała się, że przyjaciółki są ważniejsze od mężczyzn i przelotnych znajomości.

"Przyjaciółki" 6 sezon nowe odcinki od września 2015 w Polsacie

W ostatnim odcinku 5 sezonu ''Przyjaciółek'' Inga przyłapała Szymona na zdradzie. To więcej jak pewne, że do żadnego ślubu nie dojdzie. W nowych odcinkach ''Przyjaciółek'' 6 jesienią 2015 Inga raz na zawsze zerwie z przystojnym stomatologiem i zacznie nowe życie bez niego.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Seks Ingi i Roberta na pierwszej randce! Inga zacznie imprezować z Dorotą

- Najpierw dojdzie do wniosku, że przeliczyła się ze swoimi oczekiwaniami. Szymon chciał im sprostać, ale okazało się, że nie był tak zaangażowany, jak ona. Wygląda na to, że zawsze ktoś kocha mocniej... Inga będzie próbowała zapomnieć o Szymonie, w związku z tym rzuci się w wir imprezowania z Dorotą - powiedziała Małgorzata Socha, czyli serialowa Inga w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Inga i Szymon rozstaną się przez jego kochankę

Inga nie planuje kolejnego poważnego związku, ale wszystko może się zdarzyć. Niedoszła panna młoda szybko pozna Roberta. Makler giełdowy i Inga trafią do łóżka już na pierwszej randce! Czy coś z tego będzie? Małgorzata Socha zdradziła, że jej bohaterka w najbliższej transzy serialu skupi się na przyjaźni.

- Dziewczęta jak każda kobieta marzą o miłości na całe życie, szukają mężczyzny, który byłby dla nich podporą. No, może poza Patrycją, która od dawna jest w szczęśliwym związku z Michałem. W dzisiejszych czasach jest z tym różnie - kobiety długo pozostają singielkami. Wtedy jest lepiej, jeśli mają przyjaźnie, na które mogą liczyć.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: