SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Inga nie tęskni za Szymonem. Gruszyńska w końcu może umawiać się na randki

Przyjaciółki 6 sezon. Inga nie tęskni za Szymonem. Gruszyńska w końcu może umawiać się na randki

07.08.2015, godz. 19:00
Przyjaciółki 6 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 6 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto:

W 6 sezonie ''Przyjaciółek'' nie poznacie Ingi (Małgorzata Socha). Gruszyńska przejdzie niesamowitą przemianę po rozstaniu z Szymonem (Filip Bobek), który zdradził ją tuż przed ślubem. Inga zacznie ostro imprezować i choć postanowi nie pakować się w poważne związki, to i tak wyjdzie inaczej. Już na pierwszej randce z Robertem (Krzysztof Wieszczek) Inga da się ponieść namiętności! Zapowiada się nowy związek w ''Przyjaciółkach''6?

"Przyjaciółki" 6 sezon nowe odcinki od września 2015 w Polsacie

Już we wrześniu, na początku "Przyjaciółek"6 Inga rozstanie się z Szymonem, którego tuż przed ślubem przyłapała z kochanką. Gruszyńska wcale nie będzie po nim rozpaczać. Szybko znajdzie nowego adoratora... Kto to będzie?

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Anka i Paweł znów razem? Magdalena Stużyńska o kulisach Przyjaciółek

Zuza szybko rozpocznie nowy romans z Robertem. Już na pierwszej randce Inga i przystojny makler giełdowy będą uprawiać seks. A to dopiero początek przemiany Ingi, która w nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2015 będzie imprezować z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz) do upadłego

Inga zacznie wreszcie korzystać z życia! Razem z Dorotą wyruszy na podbój klubów nocnych. Będzie imprezować do białego rana. Któregoś dnia, jak grom z jasnego nieba, pojawi się Robert - zdradziła aktorka z "Przyjaciółek" w rozmowie z magazynem "Super TV".

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Inga i Szymon rozstaną się przez jego kochankę

Małgorzata Socha przyznała, że w 6 sezonie "Przyjaciółek" nie będzie już dawnej Ingi. 

Po niedoszłym ślubie z Szymonem poczuje się rozgoryczona, że kolejny raz straciła szansę na szczęście. Będą łzy i zranione serce, ale przy najbliższej okazji odegra się na nim, dzięki temu szybko się otrząśnie. Złoży przysięgę, że zrywa raz na zawsze z rodem męskim! Ale los jest przewrotny i kiedy nie szuka się miłości, nieproszona sama przychodzi... - zdradziła gwiazda "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: