SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Dramatyczny poród Patrycji, rozstanie Zuzy i Jerzego - ZWIASTUN 64 odcinka Przyjaciółek

Przyjaciółki 6 sezon. Dramatyczny poród Patrycji, rozstanie Zuzy i Jerzego - ZWIASTUN 64 odcinka Przyjaciółek

10.09.2015, godz. 15:44
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 64 (odc. 2). Mikołaj (Alan Żaboklicki), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 64 (odc. 2). Mikołaj (Alan Żaboklicki), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat/ ipla.tv

"Przyjaciółki" zawsze dostarczają widzom mnóstwo emocji, ale tym razem napięcie sięgnie zenitu! W 64 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" podczas dramatycznego porodu Patrycja (Joanna Liszowska) urodzi syna Mikołaja (Alan Żaboklicki). Dziecko będzie zdrowe, ale stan Patrycji gwałtownie się pogorszy. Inga (Małgorzata Socha) umówi się na randkę  Robertem (Krzysztof Wieszczek), ale nowy kochanek okaże się inny niż myślała. Zuza (Anita Sokołowska) zapragnie zajść w ciążę. Czy Jerzy (Mariusz Bonaszewski) zechce zostać ponownie ojcem? Z kolei Anka (Magdalen Stużyńska) wpadnie w oko Leszkowi (Przemysław Sadowski). Co jeszcze wydarzy się w nowym 2 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 64 (odc. 2) - czwartek, 10.09.2015, o godz. 21 w Polsacie

Mikołaj, syn Patrycji i Michała (Marcin Rogacewicz) rodzi się zdrowy. Wcześniak zostaje jednak umieszczony w inkubatorze. Po cesarskim cięciu dochodzi do komplikacji, ale lekarze opanowują sytuację kryzysową. Zuzie udaje się porozmawiać z Patrycją i dowiaduje się, że przyjaciółka marzy tylko o tym, by zobaczyć synka.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Przemysław Sadowski w Przyjaciółkach nowym facetem Anki - ZDJĘCIA


Córki Leszka świetnie dogadują się z dziećmi Anki, spędzają wspólnie dużo czasu. Leszek coraz bardziej interesuje się Anką, zawsze znajduje się w odpowiednim momencie, by jej pomóc.

Robert zaprasza Ingę na kawę. Spotkanie nie jest udane, bo Robert zamiast poświęcić uwagę Indze, cały czas „wisi na telefonie”.

Patrz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz zaręczyła się! Tak jak Dorota z Przyjaciółek

Zuza szuka celu w życiu, któremu będzie mogła się poświęcić. Myśli o dziecku. Wygląda na to, że kompromis nie jest możliwy. Jerzy nie czuje się na siłach na ojcostwo w jego wieku. Zuza nie chce wracać z ukochanym do Kanady. Para rozstaje się. Jerzy wyjeżdża sam z Polski.

Do Anki wpada Paweł (Bartek Kasprzykowski) i zachowuje się podejrzanie, ukradkiem w schowku ukrywa paczkę wypchaną banknotami euro. Anka wraca do domu po pracy, zastaje zdemolowane mieszkanie...

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: