SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 10 sezon. Ruszyły prace na planie. Obejrzyj pierwsze zdjęcia zza kulis

Przyjaciółki 10 sezon. Ruszyły prace na planie. Obejrzyj pierwsze zdjęcia zza kulis

03.07.2017, godz. 08:08
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

Już się zaczęło! Świetna nowina dla fanów produkcji Polsatu. Ruszyły zdjęcia do 10 sezonu serialu "Przyjaciółki". Aktorki podzieliły się fotografiami z planu.

Kiedy pojawi się 10 sezon serialu "Przyjaciółki"?

Ruszyły zdjęcia do 10 sezonu serialu "Przyjaciółki". Anita Sokołowska udostępniła pierwsze zdjęcia z planu. Widać, że aktorki są zadowolone i pełne zapału do pracy. Widzowie produkcji entuzjastycznie komentują powrót dziewczyn.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 111: Czy Paweł umrze? Co się stanie w następnym sezonie Przyjaciółek?

"Super !!! Ile mozna ogladac powtorki czekam z ciekawoscia co tam u Was dziewczyny nowego i mam nadzieje, ze szczescie bedzie Wam dopisywac w tym sezonie"

"Super wiadomość.Powodzenia na planie.Już nie mogę doczekać się nowych odcinków.Pozdrawiam najlepsze pod słońcem Przyjaciółki"

"Mój ulubiony serial i sportowe dziewczyny aktorki każda z nich jest inna ale też niesamowita ..uwielbiam ich perypetie czekam z niecierpliwością na Nowy sezon"

"Uwielbiam WASZE perypetie życiowe i przyjaciolkowe czekam na nowe odcinki pozdrawiam milutko dziewczyny"

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: