SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 10 sezon. Paweł przeżyje atak Wiktora

Przyjaciółki 10 sezon. Paweł przeżyje atak Wiktora

24.07.2017, godz. 18:00
Przyjaciółki odcinek 110, Wiktor (Paweł Deląg), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 110, Wiktor (Paweł Deląg), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Magdalena Stużyńska zdradziła największą tajemnicę nowego sezonu "Przyjaciółek"! To właśnie na jej profilu pojawiły się zdjęcia zza kulis pracy na planie i wyraźnie widać, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) żyje i czuje się świetnie! Wiktor (Paweł Deląg) wtargnął na ślub Strzeleckich i zaatakował pana młodego, na szczęście tym razem wszystko skończy się dobrze. Co się wydarzy w 10 sezonie "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 10 sezon już od września w Polsacie

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Anki i Pawła z "Przyjaciółek". Po tragicznym finale ostatniego odcinka przed wakacjami w głowach widzów pojawiło się tylko jedno pytanie. CZY PAWEŁ UMRZE? Przypominamy, że Wiktor wtargnął na ślub Strzeleckich, żeby porozmawiać z Patrycją (Joanna Liszowska) i nie dał się wyprosić, a zamiast tego pchnął pana młodego stawiając jego dalsze losy pod znakiem zapytania.

Teraz na profilu serialowej Anki pojawiają się zdjęcia, które rozwiewają nasze wątpliwości. Pomoc przyjedzie na czas, a Paweł nie umrze. W 10 sezonie "Przyjaciółek" Strzeleccy będą mogli cieszyć się sobą i swoim małżeństwem, choć nie będą dobrze wspominać zakończonego tragedią wesela...

 

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 111: Czy Paweł umrze? Co się stanie w następnym sezonie Przyjaciółek?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: