SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 10 sezon. Mariusz Bonaszewski po operacji mózgu

Przyjaciółki 10 sezon. Mariusz Bonaszewski po operacji mózgu

30.06.2017, godz. 16:45
Przyjaciółki odcinek 104, Jerzy (Mariusz Bonaszewski)
Przyjaciółki odcinek 104, Jerzy (Mariusz Bonaszewski) foto:

Mariusz Bonaszewski, czyli Jerzy Ginter z "Przyjaciółek" przeszedł właśnie skomplikowaną operację mózgu. Wszystko dzięki tajemniczemu lekarzowi, który trafnie zdiagnozował aktora widząc go w jednym z telewizyjnych programów. Mężczyzna od razu skontaktował się ze stacją i poprosił, by Mariusz Bonaszewski od razu się do niego zgłosił. Właśnie tak uratował mu życie!

Kiedy pojawi się 10 sezon serialu "Przyjaciółki"?

Takie cuda nie zdażają się często! Jak podaje tygodnik "Na Żywo", Mariusz Bonaszewski przeszedł właśnie operację mózgu. Wszystko dzięki lekarzowi, który widząc aktora na ekranie zdiagnozował u niego problemy neurologiczne. Jego diagnoza okazała się trafna, a serialowy Jerzy z "Przyjaciółek" trafił na salę operacyjną.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 111: Czy Paweł umrze? Co się stanie w następnym sezonie Przyjaciółek?

Zabieg uratował aktorowi życie! "Jestem całkowicie wyleczony!"– poinformował jakiś czas temu Mariusz Bonaszewski na swoim profilu.

- Bliscy mają nadzieję, że to już koniec jego kłopotów. Żona i dzieci będą pilnować, by Mariusz się nie przemęczał i prowadził zdrowy tryb życia – przyznaje w rozmowie z tygodnikiem znajomy rodziny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: