SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki, 10 sezon: Krzysztof Wieszczek potwierdza - trwają prace na planie nowych odcinków

Przyjaciółki, 10 sezon: Krzysztof Wieszczek potwierdza - trwają prace na planie nowych odcinków

28.05.2017, godz. 14:45
Przyjaciółki odcinek 110, Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 110, Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Za nami wielki finał "Przyjaciółek"9, ale to nie znaczy, że z Ingą (Małgorzata Socha), Zuzą (Anita Sokołowska), Anką (Magdalena Stużyńska) i Patrycją (Joanna Liszowska) pożegnaliśmy się już na zawsze. Krzysztof Wieszczek, czyli serialowy Robert z "Przyjaciółek" zdradził, że powstają nowe odcinki, które trafią na antenę prawdopodobnie we wrześniu 2017. Co się wydarzy w 10 sezonie "Przyjaciółek" w Polsacie?

Co się wydarzy w 10 sezonie "Przyjaciółek"?

To już pewne. Powstaje 10 sezon "Przyjaciółek". Skąd to wiemy? Choć aktorzy nie chwalą się jeszcze zdjęciami z planu, a producenci nie wydali oficjalnego oświadczenia, to Krzysztof Wieszczek zdradził, co wydarzy się w życiu jego bohatera w nowych odcinkach.

- Wciąż wielkie zmiany związane z tym, że Robert usiłuje się odnaleźć w roli taty. W swojej miłości do dziecka okaże się czasami nawet bardzo śmieszny - powiedział aktor w rozmowie z "Tele tygodniem".

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 111: Czy Paweł umrze? Co się stanie w następnym sezonie Przyjaciółek?

Co się wydarzy w 10 sezonie "Przyjaciółek"?

W życiu Ingi wiele się zmieniło. Przyjęła oświadczyny Roberta, urodziła mu córeczkę, ale ich uczucie powoli wygasa. Mężczyzna bardzo przejmuje się rodzicielstwem i zwyczajnie olewa ukochaną traktując ją jak opiekunkę, a nie kochankę. Czy Gruszyńska w końcu będzie miała tego dość i rzuci lub zdradzi Roberta?

Zuza zaczęła w końcu układać sobie życie. Poznała Marka (Radosław Pazura), który dosłownie skradł jej serce. Jest przystojny, szarmancki i ma córeczkę, którą Markiewicz zaakceptowała bez problemu. Powrót Jerzego może jednak oznaczać, że między nim i Zuzą znów do czegoś dojdzie!

Patrycja przeżyła śmierć męża. Dowiedziała się o wszystkich jego kłamstwach i szybko pogodziła się z faktem, że została wdową. Poznała Wiktora (Paweł Deląg) i mimo ostrzeżeń Anki wdała się w romans. Wygląda na to, że Kochan bardzo tego pożałuje!

Anka i Paweł w końcu zaczęli się dogadywać. Zdecydowali się na drugi ślub, ale wesele zakończyło się tragedią. Jeleński wparował na ceremonię nieproszony i popchnął Pawła, który w trakcie upadku uderzył głową o kant siedziska i stracił przytomność. Na miejsce wezwano karetkę, ale czy Strzelecki przeżyje? O tym przekonamy się dopiero jesienią...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: