SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 10 sezon. Joanna Liszowska zdradziła losy Patrycji

Przyjaciółki 10 sezon. Joanna Liszowska zdradziła losy Patrycji

22.06.2017, godz. 14:45
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

Trwają prace na planie 10 sezonu "Przyjaciółek". Nowe odcinki trafią na antenę Polsatu już we wrześniu 2017. Co się wydarzy? Losy Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Ingi (Małgorzata Socha) są pilnie strzeżoną tajemnicą, ale Joanna Liszowska zdradziła, czego możemy się spodziewać. Co się wydarzy w 10 sezonie "Przyjaciółek"?

Kiedy pojawi się 10 sezon serialu "Przyjaciółki"?

Po emocjonującym finale 9 sezonu "Przyjaciółek" fani czekają na nowe odcinki, które trafią do emisji już we wrześniu. Co się wydarzy w życiu ekranowych koleżanek? Joanna Liszowska zabrała głos w sprawie i choć była bardzo tajemnicza to wiadomo, że w życiu jej bohaterki wiele się zmieni.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 111: Czy Paweł umrze? Co się stanie w następnym sezonie Przyjaciółek?

- Nie mogę zdradzać zbyt wiele. Jej życie wywróci się do góry nogami. Dużo wzruszeń, dużo namiętności. Myślę, że ten wątek w tym sezonie jest bardzo intensywny i nasycony skrajnymi emocjami z różnych powodów. Jedna rzecz jest niezmienna, czyli ogromna przyjaźń między dziewczynami - powiedziała Joanna Liszowska w rozmowie z Party.pl

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: