SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 10 sezon. Czy będą nowe odcinki Przyjaciółek?

Przyjaciółki 10 sezon. Czy będą nowe odcinki Przyjaciółek?

18.05.2017, godz. 21:00
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Przed nami ostatni odcinek 9 sezonu "Przyjaciółek", co się wydarzy i czy producenci zdecydują się nakręcić nową serię? Czy powstanie 10 sezon "Przyjaciółek"? Od kiedy w telewizji będzie 10 sezon "Przyjaciółek"? Dzisiejszy finał kończy się kolejnym dramatem! Czy Paweł (Bartek Kasprzykowski) umrze? Dopiero w 111 odcinku "Przyjaciółek" w Polsacie poznamy odpowiedź na to pytanie.

"Przyjaciółki" czy będzie 10 sezon w Polsacie?

W Polsacie właśnie leci ostatni odcinek 9 sezonu "Przyjaciółek", a w nim... będzie się działo. Ślub Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła to piękna ceremonia, ale finał będzie tragiczny! Jeleński (Paweł Deląg) zabije pana młodego? Na to pytanie poznamy odpowiedź dopiero w 10 sezonie "Przyjaciółek" - o ile taki oczywiście powstanie. Zanosi się jednak na to, że nowe odcinki trafią do emisji już jesienią 2017.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon, ostatni odcinek: Ślub Anki i Pawła - ZDJĘCIA

Anita Sokołowska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych dzjęcie z Magdaleną Stużyńską, Joanną Liszowską i Małgorzatą Sochą. W komentarzach fani domyślają się, że to już zdjęcie zza kulis nowej serii:

 

Magdalena Stużyńska na swoim Facebooku także podpowiada, że o tym, co wydarzy się dalej przekonamy się w kolejnym sezonie:

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: