SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółi 8 sezon. Inga zostawi Roberta i wyjedzie do USA

Przyjaciółi 8 sezon. Inga zostawi Roberta i wyjedzie do USA

03.11.2016, godz. 17:00
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Inga (Małgorzata Socha) tęskni za Hanią (Pola Figurska), która miała zostać w USA tylko dwa tygodnie, ale Andrzej (Adam Adamonis) nieoczekiwanie zmienił zamiary. W 98 odcinku "Przyjaciółek" Gruszewska postanowi wyjechać, żeby spotkać się z córką. Roberta (Krzysztof Wieszczek) nie będzie w jej planach. W finałowym odcinku "Przyjaciółek"8 Inga wsiądzie do samolotu sama, choć narzeczony do ostatniej chwili będzie się upierał, że pojedzie razem z nią.

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 98 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Zaskakujący finał 8 sezonu "Przyjaciółek". Inga załatwi sobie wizę i postanowi pojechać do USA, żeby być bliżej córki, za którą strasznie tęskni. Robert nie będzie brany pod uwagę. Gruszewska zaplanuje wszystko bez jego udziału.

Gdy w 12 odcinku "Przyjaciółek"8 mężczyzna pozna plany narzeczonej będzie zły, że ona nie wzięła go pod uwagę. Oznajmi, że poleci z nią i wspólnie wynajmą mieszkanie za granicą.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek! Dagmar zdradza tajemnicę producentów

W finałowym odcinku "Przyjaciółek"8 Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowska) urządzą koleżance pożegnała imprezę i odprowadzą ją na lotnisko. Robert zostanie wezwany do pracy i pojedzie na spotkanie. Gruszewska nie będzie na niego czekać i sama wsiądzie do samolotu...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: