SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Prokurator. ZWIASTUN nowego serialu w TVP2 z Jackiem Komanem

Prokurator. ZWIASTUN nowego serialu w TVP2 z Jackiem Komanem

02.09.2015, godz. 20:15
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman), Witold Kielak (Wojciech Zieliński)
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman), Witold Kielak (Wojciech Zieliński) foto: atm grupa/akpa

Zwiastun serialu "Prokurator", który zadebiutuje na antenie TVP2 w czwartek, 3 września 2015, o godz. 21.45, pozwala widzom bliżej poznać tytułowego prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman). Rzeczowy, nieprzeciętnie inteligentny i skupiony na swojej pracy śledczy jest w stanie odkryć prawdę o każdej zbrodni! Bo główny bohater serialu "Prokurator" nigdy nie kończy śledztwa dopóki nie zdobędzie dowodów nie do podważnienia. "Prokurator" zapowiada się na hit jesiennej ramówki TVP2!

"Prokurator" nowy serial od czwartku, 3.09.2015, o godz. 21.45 w TVP2

"Prokurator", nowy kryminalny serial, do którego scenariusz napisali bracia Zygmunt i Wojciech Miłoszewscy liczy 10 odcinków, a każdy stanowi to zapis jednego śledztwa prowadzonego przez charyzmatycznego prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman) oraz policjanta, komisarza Witolda Kielaka (Wojciech Zieliński).

Przeczytaj: Jesienna ramówka TVP 2015. Nowe seriale od września: Dziewczyny ze Lwowa i Prokurator

Prokurator Proch żyje tylko pracą. Wychodzi z założenia, że śledztwo to nie tylko zbieranie dowodów, przesłuchania świadków i analizy w laboratorium. To także rozgrywka z przestępcą, który dopuścił się zbrodni. Główny bohater serialu prawie nigdy nie traci panowania nad sobą.

Witold Kielak, przyjaciel Procha, jest absolutnym przeciwieństwem. Żywiołowy policjant uwielbia żartować. Na przesłuchaniach chętnie odgrywa rolę "złego gliniarza". Kielak jest rozwiedziony, ma dzieci, którymi często zajmuje się Proch. Witek jest szybki w działaniu, inteligentny i bystry, ale często pakuje się w kłopoty, bo ma słabość do kobiet.

Patrz: Prokurator. Magdalena Cielecka musi palić jak smok

Z tą parą współpracuje na stałe patolog Ewa Sidlecka (Magdalena Cielecka), która traktuje prosektorium jak własne terytorium i pracuje według swoich reguł. Tak jak prokurator Proch jest skrupulatna i zasadnicza.

Jednak po pracy patolog zachowuje się zupełnie inaczej. Wtedy zdecydowanie bliżej jej do Witka Kielaka. Sidlecka jest żywiołowa, uwielbia tańczyć, bawić się i próbować ekstremalnych rzeczy.

Tłem kryminalnych zagadek jest Warszawa. "Prokurator" to pierwszy serial, którego akcja dzieje się np. Muzeum Powstania Warszawskiego, w warszawskim ZOO czy Barze Bambino.

"Prokurator" - obsada, bohaterowie, kto jest kim w serialu?

Prokurator Kazimierz Proch – Jacek Koman
Witold Kielak – Wojciech Zieliński
Patolog Ewa Sidlecka – Magdalena Cielecka
Janina Chorko – Dorota Kolak
Młody, technik policyjny - Cezary Kosiński 
Dziadek, technik policyjny - Janusz Michałowski.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "PROKURATOR" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: