SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Prokurator. ZWIASTUN 3 odcinka Prokuratora. Proch i Ewa Sidlecka umawiają się na randkę

Prokurator. ZWIASTUN 3 odcinka Prokuratora. Proch i Ewa Sidlecka umawiają się na randkę

17.09.2015, godz. 19:00
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman), Witold Kielak (Wojciech Zieliński)
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman), Witold Kielak (Wojciech Zieliński) foto: atm grupa/akpa

Główni bohaterowie serialu "Prokurator" przełamują pierwsze lody! W 3 odcinku "Prokuratora" kolejne śledztwo prowadzone przez prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman) i komisarza Witka Kielaka (Wojciech Zieliński) znów przebybiera nieoczekiwany obrót. Wspólna praca zbliża Procha do Ewy Sidleckiej. Patolog zaprasza prokuratora na kawę. Czyżby szykowała się randka? Zobacz zwiastun 3 odcinka "Prokuratora".

"Prokurator" odcinek 3 - czwartek, 17.09.2015, o godz. 22.05 w TVP2

W 3 odcinku "Prokuratora" wagonie kolejki miejskiej odnalezione zostają zwłoki mężczyzny bez śladów obrażeń. Śledczy podejrzewają zawał. Po wstępnych oględzinach tezę o naturalnej przyczynie śmierci obala wynik badań patolog Sidleckiej, która odkrywa, że mężczyzna, Jarosław Łagodzki, został otruty talem.

- Bardzo silnie zatrucie. Albo zabójstwo albo samobójstwo. Pierwsza opcja bardziej prawdopodobna. Postęp zatrucia był niesamowicie szybki, to musiała być ogromna dawka - przekazuje prokuratorowi wyniki sekcji zwłiok.

Przeczytaj: Prokurator. Kim są bohaterowie nowego serialu TVP2

Usatysfakcjonowany Proch już zbiera się do wyjścia kiedy otrzymuje nietypową propozycję od pani patolog.
- Może byśmy jakoś wyjaśnili tę sytuację między nami. Pogadajmy, kawa? - rzuca lekko Sidlecka. Proch początkowo nie odpowiada. Po chwili przeprasza i odpowiada: - Chętnie się napiję kawy w miłym towarzystwie.

Proch i Kielak odnajdują byłą żonę denata. Kobieta zdradza funkcjonariuszom, że jej małżeństwo rozpadło się po wypadku, w którym z winy męża zginął ich syn. Traumatyczne zdarzenie spowodowało, że Łagodzki odsunął się od ludzi i prowadził samotnicze życie.

Patrz: Prokurator. Kazimierz Proch i Ewa Sidlecka - łączy ich tajemnicze przyciąganie

Dzięki monitoringowi na peronie kolejowym detektywi znajdują kartkę z tajemniczym ciągiem cyfr i adresem mailowym nadawcy, którą denat wyrzucił na tory. Na komputerze Łagodzkiego czekają ich kolejne niespodzianki. Okazuje się, że denat korespondował ze swoim synem.

Prokurator i policjant próbują się dowiedzieć czegoś więcej o zmarłym. Czy niezwykłe hobby Łagodzkiego mogło być przyczyną śmierci pasjonata starych autobusów?


Zobacz ZWIASTUN 3 odcinka "Prokuratora" >>>

|

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: