SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Prokurator odcinek 3 online na vod.tvp.pl za darmo w internecie po emisji w TVP2

Prokurator odcinek 3 online na vod.tvp.pl za darmo w internecie po emisji w TVP2

17.09.2015, godz. 20:00
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman),  Ewa Sidlecka (Magdalena Cielecka)
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman),  Ewa Sidlecka (Magdalena Cielecka) foto: ATM Grupa

"Prokurator" odcinek 3 online za darmo nie jest dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Prokurator" odcinek 3 w TVP2 w czwartek, 17.09.2015, o godz. 22.05. Premierowy 3 odcinek "Prokuratora" jest umieszczony na serwisie vod.tvp.pl i można go oglądać online bezpłatnie, ale po emisji w odcinka w telewizji. "Prokurator" odcinek 3 na vod.tvp.pl w internecie bez opłat - oto link:

Zobacz: "Prokurator" odcinek 3 online za darmo na vod.tvp.pl >>>

"Prokurator" odcinek 3 - streszczenie, co się wydarzyło?

W wagonie kolejki miejskiej odnalezione zostają zwłoki mężczyzny bez śladów obrażeń. Śledczy podejrzewają zawał. Tezę o naturalnej przyczynie śmierci obala wynik badań patolog Sidleckiej (Magdalena Cielecka), która odkrywa, że mężczyzna, Jarosław Łagodzki, został otruty talem.

Proch (Jacek Koman) i Kielak (Wojciech Zieliński) odnajdują byłą żonę denata. Kobieta zdradza funkcjonariuszom, że jej małżeństwo rozpadło się po wypadku, w którym z winy męża zginął ich syn. Traumatyczne zdarzenie spowodowało, że Łagodzki odsunął się od ludzi i prowadził samotnicze życie. Dzięki monitoringowi na peronie kolejowym detektywi znajdują kartkę z tajemniczym ciągiem cyfr i adresem mailowym nadawcy, którą denat wyrzucił na tory. Na komputerze Łagodzkiego czekają ich kolejne niespodzianki. Okazuje się, że denat korespondował ze swoim synem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: