SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Prokurator. Jacek Koman o roli w nowym serialu. Jaką tajemnicę ukrywa Kazimierz Proch?

Prokurator. Jacek Koman o roli w nowym serialu. Jaką tajemnicę ukrywa Kazimierz Proch?

03.09.2015, godz. 17:45
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman), Witold Kielak (Wojciech Zieliński)
Prokurator nowy serial w TVP2. Kazimierz Proch (Jacek Koman), Witold Kielak (Wojciech Zieliński) foto: atm grupa/akpa

Jacek Koman, znakomity aktor, którego widzowie pokochali jako Leona Jasińskiego w serialu "Lekarze" tym razem pokaże swoje bardziej tajemnicze oblicze. "Prokurator", nowy serial kryminalny TVP2, w którym wciela się w postać prokuratora Kazimierza Procha to jego pierwsza główna rola w polskiej produkcji. W 1 odcinku "Prokurator" bohater grany przez Jacka Komana daje się poznać jako dociekliwy, bez reszty oddany swojej pracy prokurator, który skrywa rodzinną tajemnicę.

"Prokurator" nowy serial w TVP2 od czwartku, 3.09.2015, o godz. 21.45

Kazimierz Proch, główny, tytułowy bohater serialu "Prokurator" to bezgranicznie oddany pracy warszawski prokurator, który przez 10 odcinków będzie rozwiązywał kryminalne zagadki.

Już w 1 odcinku "Prokuratora" daje się poznac jako człowiek skryty, inteligentny, błyskotliwy, dociekliwy, który nie spocznie, póki nie odkryje w śledztwie wszystkich brakujących elementów. Prokurator jest obsesyjnym wręcz miłośnikiem układania puzzli.

Przeczytaj: Prokurator. Upozorowane samobójstwo w 1 odcinku nowego serialu TVP2

- Jego przeszłość i teraźniejszość kryją jakąś tajemnicę. Niewiele o nim wiemy. W jego domu, w którym mieszka sam czas jakby się zatrzymał. Zawsze nienagannie ubrany, w garniturze - jego "zbroi", która oddziela go od świata, tworzy maskę, rodzaj munduru, który w innych językach nazywa się uniform, czyli jednakowość. A jak jest jednakowość, nie ma cech szczególnych. I o to chyba Prochowi chodzi - powiedział o swoim bohaterze Jacek Koman w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Jaką tajemnicę ma prokurator Proch? Oczywiście tego widzowie nie dowiedzą się od razu. Tajemnicą prokuratora jest jego przeszłość i sytuacja rodzinna, nie bez powodu jego kalendarz zatrzymał się na roku 1999 i używa kaset magnetofonowych.

Patrz: Prokurator. Kim są bohaterowie nowego serialu TVP2?

Początkowo wiadomo tylko tyle, że prokurator całe swoje życie poświęcił na wyjaśnianiu najbardziej zawikłanych zbrodni. Wybrał samotność, a bliższe kontakty utrzymuje zaledwie z kilkoma osobami. Dla pozostałych przybiera maskę niedostępnego i wycofanego.

Główny bohater serialu "Prokurator" ma własne zasady, jest powściągliwy i naprawdę tylko coś, co go oburza, jest w stanie wyprowadzić go w równowagi.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN serialu "Prokurator" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: