SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Weronika Rosati lesbijką?! Szokujący pocałunek na planie serialu - WIDEO

Powiedz TAK! Weronika Rosati lesbijką?! Szokujący pocałunek na planie serialu - WIDEO

11.04.2016, godz. 10:20
Powiedz TAK! odc. 8. Sandra (Weronika Rosati)
Powiedz TAK! odc. 8. Sandra (Weronika Rosati) foto: YouTube

Weronika Rosati lesbijką w serialu "Powiedz TAK!"?! W 8 odcinku "Powiedz TAK!" nową klientką Basi (Katarzyna Zawadzka) zostanie Sandra (w tej roli Weronika Rosati), rozpuszczona jedynaczka bogatego tatusia. Czy między Sandrą a organizatorką ślubu narodzi się romans? Już teraz możecie zobaczyć szokujący pocałunek Weroniki Rosati i Katarzyny Zawadzkiej na planie serialu Polsatu.

"Powiedz TAK!" odcinek 8 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

Weronika Rosati nie boi się żadnych zawodowych wyzwań. Nawet jeśli rola wymaga od niej odważnych scen, aktorka nie ma oporów, by przed kamerami dać z siebie wszystko i pokazać trochę więcej. Nie ma problemów choćby z nagością.

Patrz: Powiedz TAK! Mateusz Janicki, Jacek Borkowski i Ewa Skibińska w obsadzie serialu

W serialu "Powiedz TAK!" Weronika Rosati kolejny raz udowodni, że jest wszechstronną aktorką. W 8 odcinu "Powiedz TAK!" pojawi się w roli Sandry, jedynej córki bogatego biznesmena Tadeusza (Piotr Gąsowski), strategicznego klienta mecenasa Oskara Adamczyka (Cezary Pazura).

To właśnie dzięki ojcu Basia dostanie zlecenie organizacji ślubu i wesela Sandry i jej narzeczonego (Ksawery Szlenkier). Basia spotka się z Sandrą, by omówić wszystkie szczegóły. Szybko okaże się, że przyszły pan młody nie jest zbyt urodziwy, ale za to nigdy nie dyskutuje ani z Sandrą ani z jej ojcem. Tadeusz decyduje o życiu córki, bo on za wszystko płaci. Wesele ma być wystawne i z wielką pompą.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

- Sandra nie będzie wzbudzała sympatii - powiedziała Weronika Rosati. Rola w "Powiedz TAK!" spodobała jej się już podczas czytania scenariusza. Aktorka lubi grać niejednoznaczne bohaterki. I taka właśnie jest Sandra.

Weronika Rosati pojawi się w "Powiedz TAK!" w trzech odcinkach. Czy między Sandrą a Basią dojdzie do czegoś więcej i między młody kobietami zaiskrzy? Na planie serialu Polsatu bywa wesoło i zaskakująco.

Podczas kręcenia scen do 8 odcinka "Powiedz TAK!" Weronika Rosati pocałowała Katarzynę Zawadzką, ale  lesbijskiego pocałunku w serialu nie będzie. Ta scena nie znajdzie się w fabule "Powiedz TAK!". Aktorki całowały się, by trochę rozładować napięcie podczas dnia zdjęciowego i nieco się zabawić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz pocałunek Weroniki Rosati i Katarzyny Zawadzkiej podczas zdjęć do "Powiedz TAK">>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: