SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Tamara Arciuch nową klientką Basi - ZWIASTUN 4 odcinka

Powiedz TAK! Tamara Arciuch nową klientką Basi - ZWIASTUN 4 odcinka

22.03.2016, godz. 13:20
Powiedz TAK! odc. 4 Basia (Katarzyna Zawadzka), Oskar (Cezary Pazura), Ewa (Tamara Arciuch)
Powiedz TAK! odc. 4 Basia (Katarzyna Zawadzka), Oskar (Cezary Pazura), Ewa (Tamara Arciuch) foto: Polsat

Tamara Arciuch w serialu "Powiedz TAK!" w roli przebojowej bussineswoman, która zatrudnia Basię (Katarzyna Zawadzka) do organizacji ślubu i wesela. W 4 odcinku "Powiedz TAK!" Ewa, bogata właścicielka dużej firmy, na swój ślub jest w stanie przeznaczyć nawet 300 tys zł. Z tego aż 10 procent ma stanowić honoraium dla Basi. Wyzwanie jest tym większe, że prawnikiem panny młodej okazuje się być ojciec Basi - Oskar (Cezary Pazura). Zobaczcie zwiastun 4 odcinka "Powiedz TAK!".

"Powiedz TAK!" odcinek 4 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

Początkująca organizatorka ślubów Basia, główna bohaterka serialu Polsatu "Powiedz TAK!", staje przed ogromną szansą na swój pierwszy zawodowy sukces i olbrzymie pieniądze!

Patrz: Powiedz TAK! Nowy serial Polsatu traci widzów

W 4 odcinku "Powiedz TAK! Basia umawia się na spotkanie z właścicielką wielkiej firmy, Ewą (Tamara Arciuch) w jej biurze. Tam nieoczekiwanie pojawia się ojciec Basi. Jak się okazuje, jest on adwokatem Ewy i ma przygotować umowę na organizację ślubu i wesela. Witają się z Basią, jak gdyby się nie znali.

Oskar podsuwa Basi umowę. Prosi o uzupełnienie danych firmy. Basia czuje się upokorzona, ponieważ nie założyła oficjalnie działalności gospodarczej. Oskar radzi klientce wycofać się, ale Ewa staje po stronie Basi. Daje jej czas na załatwienie formalności.

Z pomocą Basi przychodzi Michał (Mikołaj Roznerski), który od Justyny dowiaduje się, że jego była dziewczyna szuka księgowej. Na szczęście Basi udaje się założyć firmę i skupia się już tylko na tym, by przygotować ślubo-weselne propozycje dla Ewy. Niestety żaden z nich nie podoba się wymagającej klientce. Organizatorka dostaje jednak drugą szansę na przygotowanie czegoś ekstra.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Tymczasem Zofia (Maria Pakulnis) zastawia cenne rzeczy w lombardzie. Basia spotyka się z Beatą (Marta Dądrowska), producentką telewizyjną, która jest koleżanką Olgi (Sylwia Gliwa), dziewczyny Michała. Rozmawiają o pracy dla Zofii w serialu.

Basia proponuje swojemu współlokatorowi Wiktorowi (Paweł Domagała) oficjalną spółkę. Wiktor odmawia, ale nie na długo...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: