SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Weronika Rosati bierze ślub - ZDJĘCIA

Powiedz TAK! Weronika Rosati bierze ślub - ZDJĘCIA

26.04.2016, godz. 18:29
Powiedz TAK! odc. 9. Sandra (Weronika Rosati)
Powiedz TAK! odc. 9. Sandra (Weronika Rosati) foto: Polsat

Weronika Rosati bierze ślub! W 9 odcinku serialu "Powiedz TAK!" Weronika Rosati wciela się w postać panny młodej, klientki Basi (Katarzyna Zawadzka), której organizatorka ślubów urządza ceremonię w kościele i przyjęcie weselne w eleganckiej restauracji. Zdjęcia Weroniki Rosati w sukni ślubnej są zjawiskowe. Jako bohaterka serialu "Powiedz TAK!" pięknie prezentuje się w skromnej sukni i białym wianku na głowie.

"Powiedz TAK!" odcinek 9 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 21.40 w telewizji Polsat

Ślub Weroniki Rosati w "Powiedz TAK!" to wielkie wydarzenie nie tylko dla Basi, Justyny (Agnieszka Więdłocha), Wiktora (Paweł Domagała) i Bartka (Nikodem Rozbicki), którzy organizują tę ceremonię, ale przede wszystkim dla panny młodej.

Patrz: Powiedz TAK! Skandal na weselu. Basia policzkuje ojca panny młodej

W 9 odcinku "Powiedz TAK!" Sandra, jedyna córka bogatego biznesmena Tadeusza (Piotr Gąsowski), jak przystało na rozpieszczoną milionerkę osobiście czuwa na tym, by jej ślub był jak z bajki. Także Tadeusz oczekuje od Basi, że uroczystość w kościele i przyjęcie weselne będą w najwyższej półki. Producent telewizyjny ma pieniądze na to, by ślub jego córki zachwycił wszystkich.

Weronika Rosati w 9 odcinku "Powiedz TAK!" jako Sandra wybiera romantyczną i skromną suknię ślubną, ale poza tym chce by jej ślub był wystawny i żeby gościom aż zaparło dech w piersiach. Panna młoda ostro daje się we znaki Basi i jej przyjaciołom, którzy muszą zadbać o to, by kościół był przystrojony pięknymi kwiatami, a na weselu w oczy biły luksus i bogactwo.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO


Zdjęcia Weroniki Rosati w sukni ślubnej z 9 odcinka "Powiedz TAK!" to przedsmak tego co czeka widzów w serialu. Nie obchdzi się jednak bez wpadek i skandali.

Podczas wesela dochodzi do dwuznacznej sytuacji. Basia uderza ojca panny młodej, który zaczyna się do niej dobierać. Sandra jest wściekła na organizatorkę ślubów. Także Oskar (Cezary Pazura) atakuje Basię za to, że dopuściła do takiej sytuacji. Kiedy jednak poznaje wersję Basi rzuca sią na Tadeusza z pięściami.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: