SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 9 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 9 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

19.04.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała)
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 9 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 9 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 9 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 26.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 9 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 9 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 8 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 9 - streszczenie, co się wydarzy?

Basia (Katarzyna Zawadzka) w środku nocy telefonuje do Michała (Mikołaj Roznerski). Oskar (Cezaty Pazura) jest rozczarowany córką.

Zofia Adamczyk (Maria Pakulnis) znów wraca na szczyt popularności. Aktorka spotyka się z bratem Oskarem w jego kancelarii. Rozmawiają o Basi. Oboje martwią się o dziewczynę, której życie, szczęście i miłość wypadły z rąk. Tymczasem Basia idzie z Justyną (Agnieszka Więdłocha) do ginekologa.

Beata (Marta Dąbrowska) oferuje Wiktorowi (Paweł Domagała) pomoc w promocji jego zespołu. Brzozowski w zamian cynicznie proponuje Beacie seks. Kobieta "spuszcza go na drzewo". Justyna wpada do Basi, ale zastaje tylko Wiktora. Zachwyca ją muzyka, którą on gra. Basia zastaje w swoim łóżku śpiącą Justynę. Bartek (Nikodem Rozbicki) nie daje za wygraną. Skruszony Wiktor przeprasza Beatę za swoje zachowanie.

Na weselu córki Sandry (Weronika Rosati) Tadeusz (Piotr Gąsowski) prosi do tańca Basię. Dochodzi do dwuznacznej sytuacji. Basia uderza mężczyznę w twarz. Wybucha skandal. Oskar telefonuje do Basi z awanturą. Adamczyk jest poruszony jej wersją wydarzeń i staje w obronie dobrego imienia córki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: