SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Basia molestowana przez ojca panny młodej. Skandal na weselu Sandry - ZWIASTUN 9 odcinka

Powiedz TAK! Basia molestowana przez ojca panny młodej. Skandal na weselu Sandry - ZWIASTUN 9 odcinka

26.04.2016, godz. 21:00
Powiedz TAK! odc. 9. Basia (Katarzyna Zawadzka), Tadeusz (Piotr Gąsowski)
Powiedz TAK! odc. 9. Basia (Katarzyna Zawadzka), Tadeusz (Piotr Gąsowski) foto: Polsat

Kolejne wesele, które w serialu "Powiedz TAK!" organizuje Basia (Katarzyna Zawadzka) kończy się wybuchem skandalu! W 9 odcinku "Powiedz TAK!" podczas przyjęcia ojciec panny młodej, biznesmen Tadeusz (Piotr Gąsowski), dobiera się do organizatorki ślubów. Wzburzona Basia policzkuje go. I tym samym naraża się na atak ze strony swojego ojca Oskara (Cezary Pazura), który jest prawnikiem Tadeusza.

"Powiedz TAK!" odcinek 9 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

Basia z "Powiedz TAK!" coraz pewniej czuje się w roli organizatorki ślubów i wesel. Potrafi wybrnąć z każdej sytuacji co doceniają jej klienci.

Firma Basi, Wiktora (Paweł Domagała), Justyny (Agnieszka Więdłocha) i Bartka (Nikodem Rozbicki) cieszy się coraz większym uznaniem na rynku. Jedna wpadka może ją jednak słono kosztować. Stawką jest reputacja Basi i jej współpracowników.

Patrz: Powiedz TAK! Wiktor podrywa Justynę

W 9 odcinku "Powiedz TAK" Basia i jej przyjaciele urządzają wesele Sandry (Weronika Rosati), jedynej córki Tadeusza, biznesmena i właściciela firmy produkcyjnej, klienta mecenasa Oskara Adamczyka. Wszystko idzie zgodnie z planem aż do chwili gdy na przyjęciu ojciec panny młodej prosi do tańca Basię.

W pewnej chwili Tadeusz zaczyna obmacywać Basię. Dochodzi do dwuznacznej sytuacji, po której wściekła Basia reaguje dość impulsywnie i uderza mężczyznę w twarz.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Wybucha skandal. Oskar telefonuje do Basi z awanturą, że przez nią może stracić jednego z najważniejszych klientó swojej kancelarii. Pozwala jednak córce przedstawić swoją wersję wydarzeń. Ojciec Basi jest poruszony kiedy słyszy jak Tadeusz dobierał się do niej i pierwszy raz staje w obronie dobrego imienia córki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: