SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 8 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 8 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

12.04.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 8 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 8 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 8 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 8 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 8 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 19.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 8 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 8 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 8 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 8 - streszczenie, co się wydarzy?

Basia (Katarzyna Zawadzka) umawia się na obiad z ojcem (Cezary Pazura). Dziewczyna myli godzinę spotkania, ale na szczęście wpadają na siebie pod restauracją. Córka i ojciec przełamują pierwsze, dzielące ich od dawna lody.

Przypadkiem spotykają strategicznego Tadeusza (Piotr Gąsowski), klienta mecenasa Oskara Adamczyka. Basia z Wiktorem (Paweł Domagała) i Justyną (Agnieszka Więdłocha) omawiają kolejne zlecenie. Dziewczyna pada przypadkową ofiarą sceny zazdrości pomiędzy świadkową, jej narzeczonym a Bartkiem (Nikodem Rozbicki). Ten ostatni kończy zabawę z podbitym okiem.

W trakcie wesela ma miejsce awaria prądu. Wyjście awaryjne Basi, czyli świece i muzyka "bez prądu" w wykonaniu Wiktora zachwycają parę młodych i babcię panny młodej. Wiktor budzi się w łóżku z weselną dziewczyną. Basia czuje się zażenowana tym faktem.

Oskar telefonuje do Basi z propozycją kolejnego zlecenia. Otóż Sandra (Weronika Rosati) córka Tadeusza, jego klienta, wychodzi za mąż. Z tym zleceniem Oskar wiąże niemałe profity.

Justyna zwierza się Basi, że chyba jest w ciąży. Bartek wpada w panikę z powodu tego, że niespodziewanie zostanie ojcem, więc Justyna… zrywa z nim. Wiktor przeprowadza męską rozmowę z Bartkiem. Basia daje kosza Filipowi (Mateusz Janicki). Umawia się na spotkanie z Sandrą by omówić szczegóły wesela. Michał (Mikołaj Roznerski) oświadcza Basi, że dla dobra rodziny nie może dalej z nią pracować. Tymczasem Basia… wyznaje mu miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: