SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Justyna w ciąży zrywa z Bartkiem - ZWIASTUN 8 odcinka

Powiedz TAK! Justyna w ciąży zrywa z Bartkiem - ZWIASTUN 8 odcinka

12.04.2016, godz. 20:11
Powiedz TAK! odc. 8 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha)
Powiedz TAK! odc. 8 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha) foto: Polsat

Niechciana ciąża w serialu "Powiedz TAK!" Romans Justyny (Agnieszka Więdłocha) i Bartka (Nikodem Rozbicki) przebiera nieoczekiwany zwrot. W 8 odcinku "Powiedz TAK!" Justyna z przerażeniem odkrywa, że jest w ciąży. Test ciążowy, który robi przy Basi (Katarzyna Zawadzka) wykazuje, że spodziewa się dziecka. Na wieść o ciąży Justyny jej chłopak wariuje. Reakcja Bartka jest dla Justyny sygnałem, że pora się rozstać.

"Powiedz TAK!" odcinek 8 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

Justyna i Bartek z serialu "Powiedz TAK!" będą rodzicami? Trwający zaledwie kilka tygodni związek już stanie pod znakiem zapytania kiedy w 8 odcinku "Powiedz TAK" ziszcza się najgorszy koszmar Justyny.

Wyzwolona, szalona singielka, która dopiero uczy się być z jednym mężczyzną przez dłuższy czas z przerażeniem odkrywa, że spodziewa się dziecka. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości robi test ciążowy. Oczywiście w tym trudnym momencie jest z nią Basia. I to właśnie ona obwieszcza Justynie nowinę, że wynik testy wskazuje na ciążę.

Patrz: Powiedz TAK! Weronika Rosati lesbijką w serialu. Pocałuje Basię - WIDEO

W tej jednej chwili dotychczasowe życie Justyny, w którym zawsze było miejsce na pijackie imprezy do rana i niezobowiązujący seks, burzy się jak domek z kart. Basia stara się pocieszyć przyjaciółkę, że ciąża to jeszcze nie koniec świata, ale dla Justyny tak właśnie jest. Przerażona wizją macierzyństwa od razu mówi o ciąży Bartkowi.

Chłopak Justyny przyjmuje tę wiadomość jeszcze gorzej niż ona. Wpada w panikę z powodu tego, że niespodziewanie zostanie ojcem, więc Justyna z nim zrywa. Nie chce być z tak niedojrzałym facetem, który sam jest jak dziecko.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Wiktor (Paweł Domagała) przeprowadza męską rozmowę z Bartkiem. Przekonuje przyjaciela, że powinien wziąć odpowiedzialność za Justynę i ich dziecko. Bartek wreszcie pojmuje swój błąd. Ale dla Justyny jest już za późno. W 8 odcinku "Powiedz TAK!" definitywnie rozstaje się z Bartkiem. I musi podjąć decyzję co dalej - czy urodzi to dziecko i będzie samotną matką.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: