SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Basia powie Michałowi, że go kocha - ZWIASTUN 8 odcinka

Powiedz TAK! Basia powie Michałowi, że go kocha - ZWIASTUN 8 odcinka

19.04.2016, godz. 09:43
Powiedz TAK! odc. 8 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 8 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

Czy w serialu "Powiedz TAK!" Basia (Katarzyna Zawadzka) i Michał (Mikołaj Roznerski) będą razem? Teraz właściciel kwiaciarni jest z Olgą (Sylwia Gliwa), ale rozdział z Basią wciąż nie jest zamknięty. Byli kochankowie wciąż razem pracują i widują się niemal codziennie. Dziewczynie Michała to nie odpowiada. W 8 odcinku "Powiedz TAK" po licznych namowach partnerki, Michał postanawia zakończyć interesy, które prowadzi z Basią. A wtedy nieoczekiwanie ona wyznaje mu miłość. Zobaczcie zwiastun 8 odcinka "Powiedz TAK!".

"Powiedz TAK!" odcinek 8 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

W serialu "Powiedz TAK!" Basia i Michał kiedyś byli parą, a teraz postanowili rozkręcić wspólny biznes. Gdy organizowanie ceremonii weselnych przestało przynosić Basi zysk, dziewczyna postanowiła zatrudnić swojego byłego na stanowisku "narzeczonego". Poza tym Michał jako doświadczony kwiaciarz dostarcza Basi piękne bukiety, którymi przystraa kościoły i sale weselne.

Zobacz: Powiedz TAK! Weronika Rosati lesbijką?! Szokujący pocałunek na planie serialu - WIDEO

Wspólna praca i udawanie zakochanej pary miało ułatwić pozyskanie nowych klientów. To przynosi oczekiwany skutek, ale rujnuje związek Michała i Olgi, która panikuje z zazdrości. I słusznie! W 8 odcinku "Powiedz TAK!" Olga pyta Michała wprost czy ją kocha i jest z nią szczęśliwy. Mężczyzna kolejny raz ją okłamuje.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Gdy w 8 odcinku "Powiedz TAK!" właściciel kwiaciarni chce zakończyć współpracę z Basią - dla dobra rodziny - ona wyznaje mu miłość! Michał także kocha Basię, ale nie ma odwagi, by podjąć ważną życiową decyzję o rozstaniu z Olgą.

Czy to coś zmieni i mężczyzna rzuci wszystko, żeby znów do niej wrócić? Możliwe, że Olga straci ukochanego, o którego tak wytrwale walczy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: