SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 7 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 7 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

05.04.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 7 Basia (Katarzyna Zawadzka), Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 7 Basia (Katarzyna Zawadzka), Olga (Sylwia Gliwa) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 7 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 7 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 7 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 12.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 7 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 7 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 7 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?

Olga (Sylwia Gliwa) grozi Basi (Katarzyna Zawadzka) i żąda by zostawiła jej narzeczonego w spokoju. Los się odwraca. Basia dostaje zlecenie na ślub z pompą, ale na warunkach ojca panny młodej. Po rozmowie z Basią przyszła panna młoda postanawia jednak postawić się ojcu. Wkrótce potem mężczyzna ginie w wypadku. Ślub zostaje odwołany.

Tymczasem ojciec (Jan Jankowski) Wiktora (Paweł Domagała) wychodzi ze szpitala. Brzozowski odwozi go do domu, ale nie chce słyszeć o pracy w rodzinnej firmie. Matka (Ewa Skibińska) daje mu do zrozumienia, że dzięki ojcu prowadzi beztroskie życie, może spełniać swoje marzenia i zachcianki.

Oskar (Cezary Pazura) zwalnia Justynę (Agnieszka Więdłocha) ze swojej kancelarii. Jadzia (Małgorzata Sadowska), gosposia rodziców Wiktora, uświadamia mu, że w życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele.

Mirek (Robert Wabich) postanawia walczyć o serce Zofii (Maria Pakulnis). Justyna dostaje drugą szansę mecenasa Oskara Adamczyka. Natalia (Anna Karczmarczyk) informuje Basię, że Filip (Mateusz Janicki) mieszka na stałe w Londynie. Dziewczyna czuje się oszukana. Zofia zagryza zęby i wchodzi w powierzoną jej rolę. Bartek odwiedza Wiktora. Przyjaciele godzą się. Tymczasem Basia żegna się z Filipem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: