SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Olga żąda od Basi, by zostawiła Michała

Powiedz TAK! Olga żąda od Basi, by zostawiła Michała

05.04.2016, godz. 19:45
Powiedz TAK! odc. 7 Basia (Katarzyna Zawadzka), Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 7 Basia (Katarzyna Zawadzka), Olga (Sylwia Gliwa) foto: Polsat

Olga (Sylwia Gliwa) z serialu "Powiedz TAK!" długo ukrywała przed Basią (Katarzyna Zawadzka) swoje prawdziwe oblicze. Udawała, że chce się zaprzyjaźnić z byłą dziewczyną Michała (Mikołaj Roznerski) tylko po to, by mieć ją na oku. W 7 odcinku "Powiedz TAK!" dochodzi do konfrontacji obu pań. Olga w agresywny sposób żąda od Basi, by zostawiła Michała w spokoju, bo przecież mężczyzna ma już rodzinę.

"Powiedz TAK!" odcinek 7 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 21.40 w telewizji Polsat

Czy Basia i Michał z "Powiedz TAK!" będą razem? Czy dla dawnej miłości Michał zostawi Olgę, z którą ma 3-letniegi syna Tadeusza (Kacper Janik)? Na pytanie przyjdzie fanom serialu "Powiedz TAK!" jeszcze trochę poczekać.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Bo z każdym dniem życie Basi komplikuje się coraz bardziej. Jej firma organizująca śluby i wesele przechodzi wzloty i upadki, a do tego dochodzą miłosne problemy. Serce Basi wciąż należy do Michała. Ale jest jeszcze Wiktor (Paweł Domagała) i Filip (Mateusz Janicki), mężczyzna którego poznała na przyjęciu swojej siostry Natalii (Anna Karczmarczyk).

W 7 odcinku "Powiedz TAK!" Olga jest coraz bardziej zazdrosna o Basię i jej przyjaźń z Michałem. Dawni kochankowie współpracują razem przy organizacji ślubów i wesel, a to nie podoba się Oldze. W końcu partnerka Michała przestaje udawać przyjaciółkę Basi. I staje się jej rywalką.

Patrz: Powiedz TAK! Mateusz Janicki, Jacek Borkowski i Ewa Skibińska nowymi bohaterami serialu Polsatu

Olga grozi Basi i żąda, by zostawiła jej narzeczonego w spokoju. - Posłuchaj mnie. Michał dokonał w swoim życiu jakiegoś wyboru, pogódź się z tym... - ostrzega dziewczynę szarpiąc ją przy tym za rękę. Basia zbywa Olgę śmiechem zarzucając jej, że ma wybujałą wyobraźnię.

Zły los odwraca się od głównej bohaterki "Powiedz TAK!" w kwestiach zawodowych. Basia dostaje zlecenie na ślub z pompą, ale na warunkach ojca panny młodej. Po rozmowie z Basią przyszła panna młoda (Weronika Humaj) postanawia jednak postawić się ojcu. Wkrótce potem mężczyzna ginie w wypadku. Ślub zostaje odwołany.

A jeśli chodzi o Filipa to sytuacja jest dość skomplikowana. Natalia informuje Basię, że Filip mieszka na stałe w Londynie. Dziewczyna czuje się oszukana. Żegna się z Filipem nie dając mu nadziei, że między nimi coś jeszcze będzie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: