SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 6 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 6 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

29.03.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 6 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 6 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 6 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 6 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 6 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 5.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 6 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 6 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 6 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) przeżywają szalone chwile. Natalia (Anna Karczmarczyk) po powrocie z Indii odwiedza Basię (Katarzyna Zawadzka) i przekonuje swoją przyrodnią siostrę by wróciła do kancelarii ojca. Pomiędzy siostrami dochodzi do sprzeczki.

Zofia (Maria Pakulnis) spędza upojną noc z Mirkiem (Robert Wabich). Wydaje się, że zawodowo jej życie też zaczyna się układać, bo otrzymuje obietnicę Emila (Jacek Borkowski), producenta serialu, że jej rola zostanie napisana na nowo i mocno rozbudowana. Przyjmuje zaproszenie na kolację.

Basia nieoczekiwanie traci kolejne zlecenia i wisi nad nią widmo bankructwa. Dziewczyna nie daje jednak za wygraną i postanawia rozprawić się z konkurencją. Zatrudnia Michała (Mikołaj Roznerski) w charakterze swojego narzeczonego, z którym odwiedza doskonale prosperującą firmę organizującą wesela. Basia wyciąga wnioski ze swojej dotychczasowej działalności.

Ojciec (Jan Jankowski) Wiktora (Paweł Domagała) ma zawał. Przerażony chłopak zjawia się w szpitalu. Matka (Ewa Skibińska) nakazuje mu zająć się firmą ojca ale on odmawia.

Basia martwi się stanem Wiktora i konfliktem z Bartkiem. Dziewczyna organizuje przyjęcie pożegnalne Natalii i Jana (Piotr Bondyra), na którym poznaje tajemniczego Filipa (Mateusz Janicki). Od pierwszego wejrzenia czują przyciąganie. Spędzają magnetyczny wieczór. Wiktor robi Basi żenującą scenę zazdrości.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: