SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 5 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 5 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

22.03.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 5 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała), Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 5 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała), Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 5 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 5 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 5 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 29.03.2016, o godz. 21.35 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 5 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 5 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 5 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 5 - streszczenie, co się wydarzy?

Zofia (Maria Pakulnis) ma poważne kłopoty. Basia (Katarzyna Zawadzka) dostaje wezwanie na komisariat policji. Udaje jej się wyciągać ciotkę z aresztu.

Basia, Wiktor (Paweł Domagała), Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) wspólnie świętują zlecenie od Ewy. Basia nagle dostaje telefon od Zofii. Ciotka jest zażenowana zaproponowaną jej rolą w serialu. Dziewczyna wspomina o niezapłaconych rachunkach a aktorka o sztuce. Kobiety zaczynają się kłócić.

Oskar (Cezary Pazura) daje córce do podpisania umowę na organizację wesela Ewy (Tamara Arciuch). Basia nieoczekiwanie zgłasza doń uwagi i domaga się zmian w umowie. Oskar stara się tego nie okazywać, ale jest dumny ze swojej córki. Basia informuje Wiktora, że jego zespół nie zagra na weselu Ewy, bo klientka ma inną wizję. Po raz pierwszy dochodzi między nimi do spięcia. Mecenas Adamczyk za plecami swojej siostry Zofii rozmawia z producentem serialu.

Olga (Sylwia Gliwa) zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Wieczór przebiega dość sztywno i niezręcznie. Michał (Mikołaj Roznerski) jest zazdrosny o Basię. Ona upija się do nieprzytomności i budzi się rano w łóżku z Wiktorem. Ten daje jej do zrozumienia, że nic między nimi nie zaszło.

Ewa kłóci się z Janem (Tomasz Sobczak) wizję ślubu. Ona chce imprezy z pompą, on czegoś cichego i kameralnego. Basia próbuje znaleźć złoty środek, aby oboje byli zadowoleni. Miłość Ewy i Jana zachwyca Basię.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: