SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Basia i Wiktor na kolacji u Michała i Olgi - ZWIASTUN 5 odcinka

Powiedz TAK! Basia i Wiktor na kolacji u Michała i Olgi - ZWIASTUN 5 odcinka

29.03.2016, godz. 11:55
Powiedz TAK! odc. 5 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała), Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 5 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała), Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

Wiktor (Paweł Domagała) z serialu "Powiedz TAK!" stara się zdobyć Basię (Katarzyna Zawadzka), ale jej serce cały czas należy do Michała (Mikołaj Roznerski), który z kolei jest w związku z Olgą (Sylwia Gliwa). W 5 odcinku "Powiedz TAK!" narzeczona Michała zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Wieczór przebiega w drętwej atmosferze. Michał jest zazdrosny o Basię, a ona o niego. Olga upija gości drinkami i kładzie rywalkę do łóżka z muzykiem! To część jej intrygi!

"Powiedz TAK!" odcinek 5 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

W serialu "Powiedz TAK!" sytuacja jest dość pokręcona. Basia odeszła z kancelarii ojca i wspólnie z Wiktorem założyła firmę organizującą śluby. Póki co muzyk jest tylko jej kumplem, ale robi wszystko żeby to zmienić i nie ukrywa, że Basia wpadła mu w oko.

Zobacz: Powiedz TAK! Nowy serial Polsatu traci widzów

Ona uwielbia Wiktora, ale w głębi serca wciąż rozpamiętuje związek z byłym partnerem. Michał, z którym kiedyś się spotykała, teraz jest w związku z szalenie zazdrosną Olgą. Ta ostatnia robi wszystko, żeby Michał i Basia przestali się kontaktować.

To nie jest jednak takie proste, bo Michał dołączył do firmy Basi i jako właściciel najlepszej kwiaciarni pomaga dawnej kochance w organizacji pięknych ceremonii.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

W 5 odcinku serialu "Powiedz TAK!" Olga zaprasza Wiktora i Basię na kolację. Rozmowa się nie klei, wieczór przebiega w drętwej atmosferze. Każdy wypija kilka drinków za dużo, a Basia korzystając z okazji kładzie rywalkę do łóżka z muzykiem.

Nad ranem Basia będzie w szoku, gdy obudzi się w ramionach Wiktora! A Michał? On będzie zwyczajnie zazdrosny, bo cały czas skrycie podkochuje się w byłej dziewczynie. Czy Oldze uda się osiągnąć swój cel i Michał przestanie wzdychać do Basi?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: