SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Justyna przerażona oświadczynami Bartka - ZWIASTUN 4 odcinka

Powiedz TAK! Justyna przerażona oświadczynami Bartka - ZWIASTUN 4 odcinka

15.03.2016, godz. 22:40
Powiedz tak odc. 4. Justyna (Agnieszka Więdłocha), Bartek (Nikodem Rozbicki)
Powiedz tak odc. 4. Justyna (Agnieszka Więdłocha), Bartek (Nikodem Rozbicki) foto: Polsat

Czyżby w serialu "Powiedz TAK!" szykowały się zaręczyny? Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) nie byli jeszcze na ani jednej randce i nie zdecydowali się na związek, ale w 4 odcinku "Powiedz TAK!" strach przed oświadczynami paraliżuje dziewczynę. Wszystko dlatego, że Justyna znajduje w rzeczach Bartka pierścionek. Przerażona zwierza się Basi (Katarzyna Zawadzka), że dużo młodszy od niej muzyk chce się oświadczyć.

"Powiedz TAK!" odcinek 4 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 21.35 w Polsacie

Między Justyną a Bartkiem z "Powiedz TAK!" iskrzy, lecz wyzwolona młoda singielka ma pewne opory przed angażowaniem się w ten związek. Nie dość, że chłopak jest od niej kilka lat młodszy, to jeszcze sprawia wrażenie tak zakochanego, że Justynie trudno to znieść.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Do tej pory w relacjach z mężczyznami odkłada bowiem na bok uczucia. Chodziło jej tylko o seks i dobrą zabawę. Pełne uczucia spojrzenia i gesty Bartka wprawiają Justynę w zakłopotanie. Tym bardziej, że przystojny muzyk nie kryje się z tym co czuje. Nawet kiedy jako kelner w kawiarni serwuje Justynie kawę, to dba o to, by na piance nie zabrakło serduszka.

W 4 odcinku "Powiedz TAK!" Justyna wreszcie daje się ponieść namiętności. Podczas randki z Bartkiem rzuca się na chłopaka i uprawia z nim seks na biurku w kancelarii, w której pracuje u Oskara Adamczyka (Cezary Pazura), ojca swojej najlepszej przyjaciółki Basi (Katarzyna Zawadzka).

Zobacz: Powiedz TAK! Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu

Sprawy komplikują się kiedy w 4 odcinku "Powiedz TAK!" Justyna znajduje w rzeczach Bartka pierścionek zaręczynowy. Tego samego dnia Bartek zaprasza ją na kolację. Dziewczyna jest przerażona perspektywą oświadczyn, nie chce wychodzić za mąż, ale ku jej jeszcze większemu zaskoczeniu Bartek nie daje jej pierścionka.

Bartek staje też przed trudną decyzją odnośnie swojej kariery muzycznej. Jego drogi z Wiktoem rozchodzą się. Muzycy kłócą się o ideę prowadzenia zespołu. W końcu Bartek postanawia odejść z zespołu. Na szczęście szybko zmienia zdanie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: