SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Basia całuje Wiktora - ZWIASTUN 4 odcinka

Powiedz TAK! Basia całuje Wiktora - ZWIASTUN 4 odcinka

15.03.2016, godz. 19:30
Powiedz TAK! odc. 1. Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała)
Powiedz TAK! odc. 1. Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała) foto: Polsat

Basia (Katarzyna Zawadzka) i Wiktor (Paweł Domagała) będą razem w serialu "Powiedz TAK!"? Filigranowa blondynka wpadła muzykowi w oko i wygląda na to, że ich znajomość wkrótce nabierze nowego znaczenia. Czyżby przyjaciele zdecydowali się na romans? W 4 odcinku serialu "Powiedz TAK!" Basia pierwszy raz pocałuje Wiktora.

"Powiedz TAK!" odcinek 4 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 21.35 w Polsacie

Basia i Wiktor razem? To bardzo prawdopodobne! W "Powiedz TAK!" Basia nadal kocha Michała (Mikołaj Roznerski), który teraz jest związany z Olgą (Sylwia Gliwa). Dziewczyna nie może jednak o nim zapomnieć. Z pomocą przychodzi jej właśnie Wiktor.

Zobacz: Powiedz TAK! Wiktor podrywa Basię - ZWIASTUN 3 odcinka

W 3 odcinku "Powiedz TAK!" muzyk zrobi wszystko, żeby Basia przestała rozpamiętywać związek z właścicielem kwiaciarni. To nie będzie jednak takie łatwe. Złamane serce i uczucie, które powraca nie będzie przeszkodą dla Wiktora, który zrobi dosłownie wszystko, żeby porawić koleżance humor.

W 4 odcinku "Powiedz TAK!" Basia i Wiktor zajmą się nowym zleceniem, a wspólna praca tym razem bardzo ich do siebie zbliży!

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Efekt będzie taki, że Basia w końcu ulegnie przyjacielowi i sama zainicjuje pocałunek! -  Biorę cię tu i teraz - uśmiechnie się dziewczyna i zacznie całować Wiktora. Basia i Wiktor będą dobraną parą?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: