SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Michał tęskni za Basią, ale ukrywa to przed Olgą - ZWIASTUN 3 odcinka

Powiedz TAK! Michał tęskni za Basią, ale ukrywa to przed Olgą - ZWIASTUN 3 odcinka

15.03.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 3 Tadzio (Kacper Janik), Michał (Mikołaj Roznerski), Basia (Katarzyna Zawadzka)
Powiedz TAK! odc. 3 Tadzio (Kacper Janik), Michał (Mikołaj Roznerski), Basia (Katarzyna Zawadzka) foto: Polsat

Uczucie, które kiedyś łączyło głównych bohaterów serialu "Powiedz TAK!" wciąż jest żywe. Basia (Katarzyna Zawadzka) i Michał (Mikołaj Roznerski) nie mogą o sobie zapomnieć. W 3 odcinku "Powiedz TAK!" dziewczyna Michała, Olga (Sylwia Gliwa), wyczuwa, że między nimi wciąż coś jest. Coraz bardziej zazdrosna wypytuje Michała o jego związek z Basią. On nie daje po sobie poznać, że tęskni za Basią. Zobaczcie zwiastun 3 odcinka "Powiedz TAK!"

"Powiedz TAK!" odcinek 3 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 21.35 w Polsacie

Od chwili gdy Basia i Michał spotkali się na ślubie Natalii (Anna Karczmarczyk) stale o sobie myślą! Co prawda od trzech lat Michał jest w związku z Olgą, z którą ma syna Tadzia (Kacper Janik), ale nie przestał kochać Basi.

Kiedy więc była dziewczyna zaproponowała mu, żeby jego kwiaciarnia współpracowała z nią podczas organizacji ślubów i wesel, zgodził się bez wahania. Olga ma przeczucie, że relacje Michała z Basią nie są jednak czysto zawodowe.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Między innymi właśnie dlatego zleciła Basię organizację wieczoru panieńskiego i wesela jej koleżanki, Beaty (Marta Dąbrowska). Musi przecież bliżej poznać rywalkę, by wiedzieć z kim walczy.

W 3 odcinku "Powiedz TAK" Olga dzwoni do Basi i prosi ją o spotkanie. - Słuchaj chciałam z tobą porozmawiać. Możesz do nas wpaść? - wyjaśnia lakonicznie. Chodzi o przyjęcie weselne Beaty. Kiedy Michał spotyka dawną ukochaną przed swoim blokiem nie kryje zaskoczenia. - Co ty tutaj robisz?

Basia od razu tłumaczy, że umówiła się z Olgą. Widok Michała z synem wzbudza w niej mnóstwo emocji. Z kolei Olga nie zamierza ukrywać przed Michałem, że ma Basię na oku. - Byłą swojego faceta chcę mieć blisko zwłaszcza wtedy, kiedy wraca... - wyjaśnia ukochanemu, którego myśli krążą wokół Basi.

Zobacz: Powiedz TAK! Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu

Główna bohaterka "Powiedz TAK!" także nie może uwolnić się od wspomnień i myśli o Michale. Wiktor (Paweł Domagała) próbuje wybić  Basi z głowy jej byłego i robi wszystko, aby uwieść Basię. Jednak ona oferuje mu tylko przyjaźń.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: