SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Justyna i Bartek mają ochotę na romans - ZWIASTUN 3 odcinka

Powiedz TAK! Justyna i Bartek mają ochotę na romans - ZWIASTUN 3 odcinka

08.03.2016, godz. 22:03
Powiedz tak odc. 3. Justyna (Agnieszka Więdłocha), Bartek (Nikodem Rozbicki)
Powiedz tak odc. 3. Justyna (Agnieszka Więdłocha), Bartek (Nikodem Rozbicki) foto: Polsat

Między tą dwójką bohaterów serialu "Powiedz TAK!" iskrzy coraz bardziej! Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) wpadli sobie w oko, ale na razie żadne z nich nie ma odwagi zrobić kroku naprzód. W 3 odcinku "Powiedz TAK!" Bartek przyznaje się Basi (Katarzyna Zawadzka), że Justyna bardzo mu się podoba. Obawia się jednak, że jest dla niej za młody. Zobaczcie zwiastun 3 odcinka "Powiedz TAK!"

"Powiedz TAK!" odcinek 3 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 21.35 w Polsacie

Muzyk Bartek z "Powiedz TAK!" oczarował Justynę od chwili gdy zobaczyła go na koncercie w klubie. Wyzwolona singielka wymienia facetów jak rękawiczki i nie ma problemów z tym, by zaciągać mężczyzn do łóżka na pierwszej randce. Jednak tym razem ma pewne opory. A wszystko dlatego, że Bartek jest od niej młodszy. To jednak nie przeszkadza im nawiązać bliską przyjaźń.

Zobacz: Powiedz TAK! Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu

W 3 odcinku "Powiedz TAK!" Justyna i Bartek pomagają Basi rozkręcać firmę organizującą śluby i wesela. Przyjaciele razem oblewają kolejne zlecenie. Podczas kolejnego spotkania przy alkoholu Bartek i Justyna jeszcze bardziej wpadają sobie w oko.

Czy ta dwójka ma szasnę na romans? Agnieszka Więdłocha zapowiada, że między jej bohaterką a muzykiem będzie się działo.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Michał tęskni za Basią. Olga pozbędzie się Basi?

- Nikodem jest cudowny i uroczy. Na planie "Powiedz TAK!" polubiliśmy się bardzo i świetnie nam się kreowało dość nieoczywistą parę, która sama nie wie, czego chce i czego potrzebuje - przyznała aktorka z "Powiedz TAK!"

I jednocześnie dodała, że mocno trzyma za Nikodema Rozbickiego kciuki w "Tańcu z gwiazdami", kibicuje mu w tanecznych zmaganiach. - Jeśli czas mi pozwoli, to będę z nim podczas występów - stwierdziła Agnieszka Więdłocha

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: