SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Sylwia Gliwa w nowym serialu Polsatu. Olga zazdrosna o romans Basi i Michała

Powiedz TAK! Sylwia Gliwa w nowym serialu Polsatu. Olga zazdrosna o romans Basi i Michała

01.03.2016, godz. 17:30
Powiedz TAK! odc. 1. Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 1. Olga (Sylwia Gliwa) foto:

Kim jest Olga (Sylwia Gliwa) z serialu "Powiedz TAK!"? Aktorka zdradziła, że jej bohaterka nie będzie miała lekko. Narzeczona Michała (Mikołaj Roznerski) będzie szalenie zazdrosna o jego byłą dziewczynę. A Basia (Katarzyna Zawadzka) nie zważając na to, zaproponuje swojemu ex prowadzenie wspólnych interesów i organizację wesel. Sylwia Gliwa zdradziła, że jej ekranowa postać przeżyje sercowe załamanie i... rozpad rodziny! W "Powiedz TAK!" Michał zostawi Olgę dla Basi?

"Powiedz TAK!" odcinek 2 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 21.30 w Polsacie

W serialu "Powiedz TAK!" Sylwia Gliwa wcieli się w postać Olgi. Seksowna, uwielbiająca wysoki standard życia i narzeczona serialowego Michała (Mikołaj Roznerski) będzie miała powody do zazdrości...

Zobacz: Powiedz TAK! Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu

W 2 odcinku serialu "Powiedz TAK!" Michał, który prowadzi swoją kwiaciarnię, zaczyna współpracować z Basią, przy organizacji ślubów i wesel. Pikanterii dodaje fakt, że Basia jest byłą dziewczyną Michała.

Olga jest niezwykle zazdrosna o dawną miłość swojego narzeczonego. Czuje, że przez Basię jej dotychczasowe życie może się rozpaść, a jej 3-letni synek może stracić ojca. Będzie więc walczyła o Michała jak lwica, za wszelką cenę chcąc zaprowadzić go przed ołtarz. Czy jej się to uda?

Przeczytaj: Powiedz TAK! Basia na ślubie siostry spotyka byłego chłopaka, Michała

Granie Olgi to dla mnie ogromne wyzwanie. Z odcinka na odcinek, na oczach widzów życie wyślizguje jej się z rąk. Olga musi mierzyć się z wieloma problemami, m.in. rozpadem rodziny. Do tej pory byłam kojarzona raczej z rolami komediowymi, a ta postać jest zupełnie inna. Cieszę się, że będę mogła pokazać swoją inną twarz i zaprezentować w zupełnie nowej odsłonie – powiedziała Sylwia Gliwa o swojej serialowej bohaterce z serialu "Powiedz TAK!".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: materiały prasowe
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: