SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 2 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 2 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

01.03.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 2. Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała)
Powiedz TAK! odc. 2. Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 2 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 2 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 2 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 8.03.2016, o godz. 21.35 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 2 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 2 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 2 - streszczenie, co się wydarzy?

Oskar (Cezary Pazura) jest wściekły na córkę. Basia (Katarzyna Zawadzka) odchodzi z kancelarii i z pomocą macochy Doroty (Ewa Bukowska), matki Natalii (Anna Karczmarczyk), przeprowadza się do ciotki Zofii (Maria Pakulnis).

Już wcześniej Wiktor (Paweł Domagała) zasugerował jej, żeby zawodowo zajęła się organizacją ślubów. Dziewczyna zgadza się więc wyprawić kolejne wesele. Razem z Bartkiem (Nikodem Rozbicki) i przyjaciółką Justyną (Agnieszka Więdłocha) rozpoczynają współpracę. Odnoszą sukces i zdobywają kolejne zlecenie.

Olga (Sylwia Gliwa), dziewczyna Michała (Mikołaj Krawczyk), proponuje Basi, by zorganizowała wieczór panieński i wesele jej koleżanki, Beaty (Marta Dąbrowska).

Natomiast Zofia ma kłopoty finansowe. Niegdyś znana aktorka, dziś pozostaje na utrzymaniu brata. Oskar odmawia jej dalszej pomocy. Basia martwi się o ciotkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: